Emina Çunmulaj e fiksuar pas këngës së re të Capital T

13.02.2019 22:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Emina Çunmulaj e fiksuar pas këngës së re të Capital T

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është më se prezente në mediat rozë.

Ajo me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram ndanë momente përditshmërie, por edhe pjesë nga jeta e saj, trasnmeton Indeksonline.

Së fundmi modelja ka postuar një instastory ku shihet një pjesë e këngës së re të Capital T ‘Kujtimet’, e cila i është fiksuar. Madje ajo ka treguar se e ka dëgjuar mbi 50 herë.

Shikojeni.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Emina Çunmulaj e fiksuar pas këngës së re të Capital T

Emina Çunmulaj e fiksuar pas këngës së re të Capital T

Spalletti: Icardi refuzoi përfshirjen në skuadrën ndaj Rapidit

Spalletti: Icardi refuzoi përfshirjen në skuadrën ndaj Rapidit

Polici zviceran gjobitet me 600 franga, tejkaloi shpejtësinë e paraparë derisa po ndiqte hajnat e dyshuar

Polici zviceran gjobitet me 600 franga, tejkaloi shpejtësinë e paraparë derisa po ndiqte hajnat e dyshuar

Kosovë-Turqi, miqësore e veteranëve për nder të Pavarësisë

Kosovë-Turqi, miqësore e veteranëve për nder të Pavarësisë

Roboti artist vizaton portrete të njerëzve

Roboti artist vizaton portrete të njerëzve

U fotografua me lulet që gjeti në tavolinë në ditën e parë në punë, e kuptoi se kishte gabuar vetëm disa muaj më vonë (Foto)

U fotografua me lulet që gjeti në tavolinë në ditën e parë në punë, e kuptoi se kishte gabuar vetëm disa muaj më vonë (Foto)

Formacionet zyrtare: Ajaxi dhe Reali zhvillojnë ndeshjen e parë të të tetës së finales

Formacionet zyrtare: Ajaxi dhe Reali zhvillojnë ndeshjen e parë të të tetës së finales

Nëse të dhemb ky dhëmb, ke probleme me këtë organ

Nëse të dhemb ky dhëmb, ke probleme me këtë organ

Fjalët e para të Ardian Nuhiu si trajner i Dritës

Fjalët e para të Ardian Nuhiu si trajner i Dritës

Arrestohet një gazetare në Filipine për “shpifje kibernetike”

Arrestohet një gazetare në Filipine për “shpifje kibernetike”

Hazard: Për mua, më mirë filozofia e Sarrit se sa e Mourinhos

Hazard: Për mua, më mirë filozofia e Sarrit se sa e Mourinhos

Pasojat e temperaturave të ulëta në SHBA, mollët mbulohen nga akulli (Foto)

Pasojat e temperaturave të ulëta në SHBA, mollët mbulohen nga akulli (Foto)

Brozovic pëlqen lajmet për heqjen e shiriti të kapitenit nga Icardi

Brozovic pëlqen lajmet për heqjen e shiriti të kapitenit nga Icardi

Tayna e veçantë në klipin e ri

Tayna e veçantë në klipin e ri

Nga sot +383 bëhet kodi i vetëm telefonik në Kosovë, operatorët ndalojnë përdorimin e kodeve të huaja

Nga sot +383 bëhet kodi i vetëm telefonik në Kosovë, operatorët ndalojnë përdorimin e kodeve të huaja

Maskohet për të pranuar paratë e fituara në lotari, nuk dëshiron ta njohin kushërinjtë dhe t’ia lypin borxh (Video)

Maskohet për të pranuar paratë e fituara në lotari, nuk dëshiron ta njohin kushërinjtë dhe t’ia lypin borxh (Video)