Egzon Kazagiqi, ndër dizajnerët më të përfolur në vend

21.08.2019 19:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Egzon Kazagiqi, ndër dizajnerët më të përfolur në vend

Përveç kreacioneve të shumta që kemi pasur rastin t’i shohim edhe tek këngëtaret e estradës, djaloshi 23 vjeçar nga Prishtina tashmë po bënë bujë edhe me disa dizajne të reja, përkatësisht të të brendshmeve, shkruan Kosovarja.

Egzon Kazagiqi u bë ndër dizajnerët më të përfolur në vend, e që veshjet e tij lënë gojëhapur gjithë ata që janë të apasionuar pas modës së fundit.

Të brendshmet e dizajnuara nga Egzoni janë unike dhe shumë të rehatshme, të cilat keni mundësinë t’i gjeni tek butiku Nesa, butik ky i cili mirëpret klientët e shumtë tash e 23 vite.

Të punuara me kujdes duke iu kushtuar rëndësi edhe detajeve më të vogla, Egzoni në çdo kreacion shfaq çdoherë e më shumë talentin për punën që bën, e që vlerësimin më të madh e ka nga vet emrat e njohur të estradës të cilët shkëlqejnë në veshjet e tij.

E për këtë flasin vet imazhet që do të shihni në vazhdim.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Egzon Kazagiqi, ndër dizajnerët më të përfolur në vend

Egzon Kazagiqi, ndër dizajnerët më të përfolur në vend

Xhaka gëzon tifozët e Arsenalit para derbit me Liverpoolin

Xhaka gëzon tifozët e Arsenalit para derbit me Liverpoolin

Kur fotoshopi dështon, Kim Kardashian me gjashtë gishta në këmbë

Kur fotoshopi dështon, Kim Kardashian me gjashtë gishta në këmbë

Foto/ Njihuni me frymëzimin e Thibaut Courtois (Foto)

Foto/ Njihuni me frymëzimin e Thibaut Courtois (Foto)

Klopp i habit të gjithë, nuk përjashton tërheqjen e shpejtë si trajner

Klopp i habit të gjithë, nuk përjashton tërheqjen e shpejtë si trajner

PSG refuzon ofertën e Barcelonës për Neymar (VIDEO)

PSG refuzon ofertën e Barcelonës për Neymar (VIDEO)

E quajtën “Porsche e Parë”, doli në ankand për 20 milionë dollarë, por dështoi (Foto)

E quajtën “Porsche e Parë”, doli në ankand për 20 milionë dollarë, por dështoi (Foto)

A do të guxonit t’i vishni?! (Foto)

A do të guxonit t’i vishni?! (Foto)

Dita e Mushkonjës, vrasëses më të madhe në botë

Dita e Mushkonjës, vrasëses më të madhe në botë

Rita Ora përfundon turneun në Azi: Kalova kohën më të mirë

Rita Ora përfundon turneun në Azi: Kalova kohën më të mirë

Atletico nis me këmbë të mbarë sezonin e ri

Atletico nis me këmbë të mbarë sezonin e ri

VAJZA TË ZHVESHURA E ‘BELLY DANCE’, PUBLIKOHET VIDEOKLIPI I MELINDËS

VAJZA TË ZHVESHURA E ‘BELLY DANCE’, PUBLIKOHET VIDEOKLIPI I MELINDËS

Drake bën tatuazh Beatles, arsyeja do j’u habis

Drake bën tatuazh Beatles, arsyeja do j’u habis

Era ua mbyll gojën atyre që e akuzuan për vjedhje të këngës

Era ua mbyll gojën atyre që e akuzuan për vjedhje të këngës

Gigi Hadid harron Zaynin, flirton me modelin Tyler në rrugët e New Yorkut

Gigi Hadid harron Zaynin, flirton me modelin Tyler në rrugët e New Yorkut

Shaqiri flet për Kombëtaren e Kosovës: Po luajnë futboll të bukur, jam krenar me ta

Shaqiri flet për Kombëtaren e Kosovës: Po luajnë futboll të bukur, jam krenar me ta