E zë burrin me tjetrën, kinezja e nervozuar zhvesh dyshen dhe i lidh në pemë në mes të qytetit (Video)

27.02.2019 12:30
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E zë burrin me tjetrën, kinezja e nervozuar zhvesh dyshen dhe i lidh në pemë në mes të qytetit (Video)

Një burrë i martuar dhe e dashura e tij gjatë javës së kaluar janë lidhur lakuriq në një pemë, dhe janë poshtëruar publikisht në Kinë.

Dyshja janë dënuar në mënyrën më ekstreme të mundshme, pasi gruaja e tij i kishte zënë me presh në dorë, shkruajnë mediat kineze, transmeton Telegrafi.

Policia kineze ka njoftuar se incidenti është shkaktuar pasi gruaja kishte humbur kontrollin kur e kuptoi se burri po e tradhton me tjera, dhe kështu kishte vendosur t’i ndëshkojë në një mënyrë të pazakontë.

Në videon e publikuar më poshtë dyshja shihen pothuajse lakuriq të lidhur në pemë afër njëri-tjetrit. Ndërkaq dhjetëra kalimtarë rasti ishin mbledhur rreth tyre njoftuan policinë që menjëherë ishte shfaqur në vendin e ngjarjes.

Ata liruan burrin dhe të dashurën e tij, kurse më pas dyshja dhe gruaja e tradhtuar janë dërguar në stacionin e policisë për intervistim. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve