E dashura e Feros pozon me fustanin e kopjuar, Kim Kardashian padit kompaninë

21.02.2019 17:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E dashura e Feros pozon me fustanin e kopjuar, Kim Kardashian padit kompaninë

Kim Kardashian, kjo fytyrë publike e cila shumë shpesh përballet me kompani që kopjojnë veshjet e saj, ka reaguar së fundmi ndaj një brendi të famshëm.

Është fjala për brendin ‘Missguided’ I cili shumë shpësh kopjon fustanat apo dukjen e modeles. Së fundmi është një fustan që e ka reklamuar askush tjetër përveç të dashurës së Feros, Arbenitës.

Kim është ofenduar shumë nga kjo sjellje dhe për fansat e saj është shprehur në rrjete sociale.

“Është lodhëse të shohësh këto kompani të cilat po e hedhin poshtë mundin e shumë disenjatorëve të cilët vijnë me ide origjinale.I kam shikuar këto kompani duke fituar në krahë të biznesit të burrit tim për vite me radhë e tani po e bëjnë të njejtën gjë edhe me brende që unë punoj.Unë nuk mund të qëndrojë në heshtje më.”- kishte shkruar Kim në një postim.

Ajo ka paditur këtë kompani të modës dhe po kërkon dëmshpërblim me rreth 10 milionë dollar pasi që e njejta po përdor imazhet e Kim dhe motrave të saj për ta rritur popullaritetin në botë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)