Çiljeta na prezanton me kunatat (FOTO)

16.06.2017 16:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Çiljeta na prezanton me kunatat (FOTO)

Çiljeta Xhilaga është këngëtarja e cila rrallë-herë na bie në mend për projekte muzikore meqë nuk është edhe sq productive në këtë aspect, derisa gjoksi i saj gjigant edhe pavarisht ndërhyrjes është pjesa ku koncentrohet vëmendja e audiencës.

E relashit nuk mund të fajësohen për këtë shkak, ngaqë është pika që në një mënyrë a në një tjetër i’a rriti famën këngëtares shqiptare duke u cilësuar si ‘seks-simboli’ i estradës shqiptare.
Por, a e mban një titull të tillë Çiljeta edhe në rrethin familjar kur bëhet fjalë për femrat e afërta?

Padyshim, del të jetë e pazevnedësueshme, kjo dëshmohet përmes këtij postimi të këbgëtares, tashmë nënë e një djali tejet simpatik.

Na prezanton me kunatat kësaj radhe, me të cilat duket të gëzojë një relacion të afërt./Kosovarja/

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ata që nuk konsumojnë alkool vdesin më të ri

Ata që nuk konsumojnë alkool vdesin më të ri

Qeni besnik pret qetësisht nga 12 orë në stacionin e trenit, derisa të kthehet pronari nga puna (Video)

Qeni besnik pret qetësisht nga 12 orë në stacionin e trenit, derisa të kthehet pronari nga puna (Video)

Pasi siguruan finalen e Ligës së Kampionëve, Liverpooli afër transferimit të Meyer

Pasi siguruan finalen e Ligës së Kampionëve, Liverpooli afër transferimit të Meyer

Google po krijon fshehurazi një startup të lojërave sociale të quajtur Arcade

Google po krijon fshehurazi një startup të lojërave sociale të quajtur Arcade

Sabiani zhduk kaçurrelat, do ju mungojë biondi i viteve më parë

Sabiani zhduk kaçurrelat, do ju mungojë biondi i viteve më parë

Liverpooli në Ligën e Kampionëve, LeBron James bëhet miliona pasi është aksionar

Liverpooli në Ligën e Kampionëve, LeBron James bëhet miliona pasi është aksionar

Vera e kuqe dhe koktejet janë pijet më të dëmshme alkoolike për shëndetin e lëkurës

Vera e kuqe dhe koktejet janë pijet më të dëmshme alkoolike për shëndetin e lëkurës

Jennifer Lopez në Ellen show, incidenti me të mbathurat gjatë transmentimit

Jennifer Lopez në Ellen show, incidenti me të mbathurat gjatë transmentimit

Klopp e do Pulisicin, Liverpooli bën gati 60 milionë euro

Klopp e do Pulisicin, Liverpooli bën gati 60 milionë euro

Ishte ndërtuar për të lansuar raketa bërthamore gjatë Luftës së Ftohtë, familja 15-anëtarëshe e shndërrojnë në shtëpi (Foto/Video)

Ishte ndërtuar për të lansuar raketa bërthamore gjatë Luftës së Ftohtë, familja 15-anëtarëshe e shndërrojnë në shtëpi (Foto/Video)

Instagram gati për të lançuar filtrin e komenteve ngacmuese

Instagram gati për të lançuar filtrin e komenteve ngacmuese

Morena Taraku bie prej ligës, kjo është bukuroshja që ia zë vendin

Morena Taraku bie prej ligës, kjo është bukuroshja që ia zë vendin

Ibrahimovic: Refuzova 100 milionë dollar nga Kina

Ibrahimovic: Refuzova 100 milionë dollar nga Kina

Çelësi për gjumë të mirë: Pas pune pushojeni mendjen dhe merruni me ndonjë aktivitet

Çelësi për gjumë të mirë: Pas pune pushojeni mendjen dhe merruni me ndonjë aktivitet

Fansat e masakruan me komente, Rashel Kolaneci bën publikimin që nuk pritej

Fansat e masakruan me komente, Rashel Kolaneci bën publikimin që nuk pritej

Do të udhëtoni ta shikoni ndeshjen Real Madrid-Liverpool – Dhjetë gjërat që duhet t’i dini për qytetin e Kievit ku zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve

Do të udhëtoni ta shikoni ndeshjen Real Madrid-Liverpool – Dhjetë gjërat që duhet t’i dini për qytetin e Kievit ku zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve