Showbiz
Leonora Jakupi po sjellë  befasi për festat e fundvitit
Loredana: E lumtur që jam artistja më e mirë zvicerane edhe pse ata nuk më pëlqejnë
VIDEO/ Këngëtari serb publikon këngën për miqësinë me shqiptarët: Jemi si një familje dhe kjo dihet
Ronela Hajati shfaqet me ndryshim të ri
Grimeri shqiptar shndërrohet në femër për Halloween
Kylie dhe Kendall Jenner shfaqen joshëse
Dua, mos po guxon më shumë “se ç’duhet”? (FOTO)
Dafina ndan një imazh të ri për fansat e saj
Rasti i Morena Tarakut, Prokuroria deklaron se nuk është mbyllur ende
Nora Istrefi e gjitha në lëkurë, mahnit me dukjen
Chloe Ferry, edhe sot sjell format bombastike nga Dubai
Bebe Rexha tregon se për çka e ngucnin në shkollë
Drejtori i Fiores i befasuar nga talenti 22 vjeçar: Po vazhdoi kështu, i jap lejë të flasë me mbesën time
Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen e ngushtë
Jennifer Lopez vjen me një këngë të re
Demi i heq të gjitha dhe pozon e zhveshur
Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni
Ironia e liderit të grupit Troja: Nuk po muj me paramendu PDK ne protesta kunder qeverise me kange te Trojes & Jericho!
Konjufca: VV është e para, qeverinë e bëjmë me LDK-në
Abelard Tahiri shpall fitoren nga zyrat e PDK-së
LDK: Aktivistë të PDK-së sulmuan fizikisht arsimtarin e shkollës në Kçiq të Madh
Voton Lutfi Haziri, apelon qytetarët që t’i shfrytëzojnë orët e mbetura për votim
Selimi nga AAK-PSD: Dalja e qytetarëve në votime e kënaqshme
Arrestimi i dytë i militaëve të Vetëvendosje për blerje të votave në Prizren
Levizja Vetëvendosje po blen vota në Prizren
Vjosa Osmani thërret qytetarët që të votojnë dhe të bëhen pjesë e vendimit historik
Veseli: I kam dëgjuar qytetarët, e di çfarë i duhetKosovës
Kështu e përmbylli Lëvizja Vetëvendosje fushatën në Prishtinë
Eni Koçi zbulon titullin e këngës së re
Kadri Veseli paralajmëron fitoren e PDK-së nga tubimi në Vushtrri
Mijëra rugovistë në Dardani, vuloset fitorja e madhe e Vjosës ekipit të uniteti të LDK
LDK e Gjilanit garanton angazhim maksimal për përmirësimin e pozitës së shërbyesve civil
Faton Bislimi i LDK-së merr mbështetje nga shqiptarët në Amerikë
Grimeri shqiptar: Para dy dekadash prindërit e mi pastronin zyra, tani janë të miat
Me këtë video, Enca iu uron fansave një muaj të mbarë
Migjen Kelmendi në Gjakovë: Krejt bashkë e ndamë gëzimin se këshilltari i Trump ka me qenë të Martën në tubimin e PDK’s (foto)
Qindra aktivistë të Cernicës efshatrave përreth mirëpresin pesëshen e LDK’së
Mustafa: Vetëm LDK-ja mund ta reformoj arsimin, tjerët janë me diploma politike
Pogragja me rrethinë i bashkohet konceptit 100% Kosovë, duke i besuar
Veseli sulmon Vetëvendosjen: Kanë vënë maska, do të kthehen kundër Amerikës
Haradinaj e nis fushatën nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Kurti flet për “tri gabimet e mëdha të LDK-së” që e bëjnë të kujdesshëm për koalicionin paszgjedhor
Rihanna dëshmon edhe një herë linjat e saj
Mbretëresha e ‘pëlqen’ Meghan Markle
Haradinaj: Veseli e Thaçi e kanë dëmtuar pavarësinë e Kosovës
Osmani: Të gjitha bordet me performancë negative do të shkarkohen
Osmani: Në kullën e Isa Boletinit u dëgjua zëri i paprekshëmërisë së kufijve
Haradinaj merr mbështetje në Gjilan
Haradinaj: Disa po kërkojnë ndihmë në Tiranë, e Tirana mezi po i kryen punët e veta
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari