Ministrja Haxhiu feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

E publikuar: 11/05/2024 23:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka festuar ditëlindjen e saj të 38-të.

Ajo ka kaluar ditën me bashkëshortin dhe tre fëmijët e saj.

Pamjet e festës i ka prezantuar vetë Haxhiu, në një postim në rrjetin social facebook.