Denoncoi për dhunë burrin dhe vëllain – “Reagimi i parë” i Teuta Selimit

E publikuar: 09/05/2024 21:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Brenda 48 orëve, këngëtarja nga Kosova Teuta Selimi, ka denoncuar për dhunë bashkëshortin dhe vëllain e saj.

Me siguri të gjithë kanë qenë një pritje për një reagim nga vetë këngëtarja, lidhur me lajmin që bëri bujë kudo nëpër rrjet.

Një i tillë ka ardhur por në fakt nuk është një deklaratë lidhur me ngjarjen.

Ajo ka publikuar një poster teksa njofton për një koncert që do të zhvillojë në Zvicër.