Kuriozitete
Babai filmon të bijën nga momenti i lindjes e deri te ditëlindja e saj e 18-të, dokumentoi ndryshimin ndër vite (Video)
Edhe pse kishte pësuar lëndime të rënda trupore në aksident trafiku, pacienti këndonte derisa mjekët i vënin allçi dhe ia shëronin plagët (Video)
Ariu mbyllet në veturë dhe bllokon dyert, nevojitet të thyhet xhami për t’ia mundësuar daljen (Video)
Familja pesënatëshe heq dorë nga jeta urbane për të jetuar në rulotë (Foto)
Beteja e ashpër për jetë e vdekje, i vogli i leopardit mbyt hardhucën (Video, +16)
Shpëtohen arinjtë që për vite të tëra kishin qëndruar të mbyllur në kafaze, pa parë diellin me sy (Video)
Majmuni i vogël ngec në gropën mbi 10 metra të thellë, fshatarët e shpëtojnë duke i hedhur litar (Video)
Burri vë unazat e martesës në shitje, pasi mësoi se nusja e tij “filloi me shokun e tij” – vetëm gjashtë ditë pas ceremonisë (Foto)
Lyejnë trupin me ngjyrë që të duken sikur janë veshur, shëtisin në qytet – habiten qytetarët kur e kuptojnë të vërtetën (Video)
Mjekët operuan pacienten që kaloi jetën me organet e dala përjashta abdomenit (Foto, +18)
Nga kërcimi nga pema, kati i dytë i shtëpisë e deri te muret e larta, pamjet e akrobatit që po bëjnë xhiron e botës (Video)
Gjyshja nga SHBA fik 105 qirinj: “Sekreti” i jetëgjatësisë? Pija birra, cigare dhe kërceja! (Video)
Ata mund të vërehen gati në çdo shkollë dhe lagje: Njihuni me qytetin e vogël në Bosnjë dhe Hercegovinë ku jetojnë rreth 150 binjakë (Foto)
Për frymëmarrje, rrjete sociale dhe magji – këto janë vetëm disa nga taksat më absurde në botë!
Droni policor e gjeti të ngujuarin në kënetë, që mbeti për 20 orë në baltë (Video)
Oxhakët gjigant u rrënuan brenda sekondave, demolimi i dytë më i madh ndonjëherë (Video)
Pas vërshimeve, shirave të rrëmbyeshëm dhe erërave të forta, qyteti kinez mbushet me oktapodë e yje të detit (Foto/Video)
Pamje të papara nga stuhia në Austri, “cunami nga qielli” (Video)
Partnerët që ‘braktisën gjithçka’ për të shëtitur botën, tregojnë se imazhet e tyre mahnitëse e maskojnë punën e rëndë që bëhet për t’i realizuar (Foto)
Fëmijët u zgjuan nga gjumi dhe hynë në pishinë, njëri prej tyre mbeti pesë minuta nën ujë (Video)
Roja i pyllit gati u ngufat nga pitoni që e vuri rreth qafës që të pozojë për një fotografi (Video)
Banorët filmojnë sasinë e madhe të llavës së vullkanit në Havai duke u derdhur në oqean (Video)
Peshkaqenin gjigant, që e zuri me vështirësi, e lëshoi sërish të lirë në det (Video)
Shpërthimi i vullkanit në Hawaii bën që me shiun të bien edhe ‘kristale të gjelbra’ (Foto)
Mundësit e fuqishëm e humbën betejën e tërheqjes së litarit, nga një luan i ri në moshë (Video)
Motoçikleta e parkuar nisi të bënte xhiro vet, dyshime për aktivitet paranormal (Video)
Politikani i hedhë vetës sprein me piper, si pjesë e fushatës për përdorimin e këtij mjeti kundër sulmuesve të armatosur nëpër shkolla (Video)
I ngec koka në “auspuh”, zjarrfikësit përdorin motosharrë për ta shpëtuar adoleshenten (Foto/Video)
Rrëfehet 98 vjeçari nga Drenasi, i cili ka agjëruar edhe këtë ramazan (Video)
Lavatriçja dhe frigoriferi hapeshin natën, pa i prekur askush – çifti vendosin kamera për të parë se çfarë po ndodhte! (Video)
Erërat e forta që lëvizin me 120 kilometra në orë, bëjnë që aeroplanët të “shkunden” anash derisa tentojnë të aterrojnë (Video)
Qeni që po shëtiste në pjesën malore, u ndjek prej një krijese të çuditshme (Video)
“Ecje në ajër”: Harku gjigant nga xhami, përjashta shkëmbit të lartë 718 metra (Video)
Njeriu i mistereve të mëdha, dhjetë fakte për Kim Jong-un (Foto)
Shpallja që ka “trazuar” serbët: Një vend pune në Gjermani, 5200 euro pagë – por edhe mund të humbni kokën!
Pse ky njeri ecën rrugëve të Londrës me një kukull seksi? (Video)
Erdhi me 600 funte në Britani, punoi si pastrues – tanimë biznesmeni dëshiron të lansojë linjën e parë ajrore “me rregulla Sheriati” (Foto/Video)
Pamjet bizare e shfaqin ‘fantazmën’ që e shikon fëmijën në biçikletë (Video)
Peshku misterioz me ‘kokë zogu’ habit njohësit e gjallesave ujore (Video)
Solli në jetë vajzën dhe u bë alergjike në ujë: Nëna që nuk guxon të pastrohet, kur bie shi duhet ta mbulojë trupin (Foto)
Çfarë presidenti Trump dhe Kim Jong-un hëngrën në drekën e tyre të parë (Foto/Video)
Pasi sheh veturën presidenciale të Trumpit, Kim Jong-un largohet me Mercedesin e tij – i cili gjithashtu ka gjëra shumë të veçanta (Foto/Video)
Dezertoi nga forcat ajrore amerikane, gjendet pas 35 vjetësh
Trump ia tregon limuzinën presidenciale Kimit (Video)
Ndeshja e futbollit ndërpritet, stadiumi “pushtohet” nga bletët – shtrihen në tokë për të shpëtuar (Foto/Video)
Dikur i kishte 180 kilogramë dhe i vinte turp të dilte nga shtëpia, sot është trajner personal dhe tërë trupin e ka muskuj (Foto)
Kishin dalë për peshkim, një familje befasohen kur pesë peshkaqenë balenë ua rrethojnë barkën në Florida (Video)
Binjakët identikë 59-vjeçar që kurrë nuk ndahen nga njëri-tjetri (Foto)
Në vend të grepit përdori magnet për peshkim, i riu gjen kasafortën e mbushur me flori (Foto/Video)

ARRIVALS

XC549AntalyaARRIVED 04:42
TK4100AntalyaARRIVED 05:16
FH975AntalyaSCHEDULED 06:08
TK4106AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
PC6361AntalyaESTIMATED
DY4345GoteborgESTIMATED
GM6032ZurichESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
OTF7324StuttgartESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC345Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
ST3138CopenhagenESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
TB5143BrusselsESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP157MunichESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
XC645AntalyaESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
GM6032ZurichESTIMATED
EW5700DusseldorfESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
GM6042ZurichESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
D83290CopenhagenESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
OTF7424DusseldorfESTIMATED
ST6062VeronaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
EW5714HannoverESTIMATED
EW5708MunichESTIMATED
GM6038GeneveESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
OTF7224MunichESTIMATED
WK404ZurichESTIMATED
EW5726StuttgartESTIMATED
EW5704HamburgESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
ST2918ParisESTIMATED
JP157MunichESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF7864MalmoESTIMATED

DEPARTURES

XC550AntalyaSCHEDULED 05:50
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 06:20
OS770ViennaSCHEDULED 07:05
FH976AntalyaSCHEDULED 07:30
TK4107AntalyaESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
PC6362AntalyaESTIMATED
DY4346GoteborgESTIMATED
GM6033ZurichESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP156MunichESTIMATED
ST3139CopenhagenESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
PC346Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB5144BrusselsESTIMATED
OTF356PHeraklionESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC646AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OTF7414DusseldorfESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
ST6063VeronaESTIMATED
LX1431GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
GM6033ZurichESTIMATED
EW5701DusseldorfESTIMATED
GM6039GeneveESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
D83291CopenhagenESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP156MunichESTIMATED
OTF7214MunichESTIMATED
ST2919ParisESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
EW5715HannoverESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EW5709MunichESTIMATED
GM6043GeneveESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
OTF7854MalmoESTIMATED
EW5727StuttgartESTIMATED
WK405ZurichESTIMATED
EW5705HamburgESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7414DusseldorfESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED