Lajmet
Lutfi Haziri flet për ‘tradhtinë’ e AKR-së
Daçiq: Serbia mund ta ndryshojë qëndrimin për emrin e Maqedonisë
Zjarr në Pukë, gjendet një trup i pajetë
“Dialogu serb për Kosovën tashmë ka filluar”
Mblidhet Kryesia e LDK-së, pritet qëndrimi ndaj vendimit të AKR-së
Kandidati i LDK-së në Obiliq po hetohet për tenderë të rrugëve dhe kanalizimeve (Dokumente)
‘Big Beni’ tingëllon për të fundit herë
Shkoi në spital për të sjellë në jetë vajzën e tretë, ashensori e ndan në dy pjesë nënën e pafat (Foto)
Nesër nisi gjykimi ndaj katër aktivistëve të VV-së
Vendimi për Sylejman Selimin pritet të merret në shtator
Tjetër alarm terrorist në Barcelonë, gjendet një çantë e braktisur në një autobus
Bekim Jashari, kandidat i pavarur për kryetar të Skenderajt, PDK s’garon
Vuçiq: Personeli i Ambasadës u tërhoq për shkak të veprimit ofensiv të inteligjencës
Kosova, shkaku i largimit të diplomatëve serbë nga Shkupi?
Kjo ishte intervista emocionuese kur Bajram Rexhepi tregoi për sëmundjen (Video)
Kandidati i LDK-së për Prishtinën, në mes Ismet Beqirit dhe Arban Abrashit
Mustafa: Bajram Rexhepi veprimtar i dalluar që dha kontribut për shtetin
Konsullata e Kosovës jep detaje për procedurat e kthimit të trupit të Bajram Rexhepit nga Turqia
Gratë e burgosura në Shkup mbrëmë kanë tentuar të ikin
Makina përplaset në stacione të autobusëve: 1 i vdekur, 2 të lënduar (Foto)
Haradinaj për Rexhepin: Kosova ka humbur një njeri të përkushtuar për demokracinë e saj
Thaçi shprehet i shokuar me vdekjen e Bajram Rexhepit
U shkurorëzua nga burri pasi ai refuzoi t’i ndërtonte tualet
Apeli e rrit në 17 vite burgim dënimin për vrasjen e Zejnepe Berishës
Jahjaga: Me pikëllim morëm lajmin për vdekjen e Bajram Rexhepit
Veseli: Vdekja e Bajram Rexhepit, humbje e madhe për vendin
Koreja Jugore dhe SHBA-ja me stërvitje ushtarake, tërbohet Koreja Veriore
Gallup: Kosova, e pesta në hartën e “vendeve më luftarake”
Vdes Bajram Rexhepi
Lajmërohet diktatori Assad, ka një mesazh për perëndimin ka një mesazh për perëndimin
Gjykata obligon Komunën e Mitrovicës të kompensojë “2M” nga Rozhaja me 2.122.000 euro
LDK mblidhet sot, diskuton për vendimin e AKR-së
Komunat e rajonit jugor me shuma të mëdha llogarish të arkëtueshme
Shuma marramendëse e parave që bankat në Kosovë fituan për 6 muaj
Rakiq: Të gjitha vendimet i marrim në konsultime me Beogradin
Rreth 6 mijë maturantë do t’i nënshtrohen provimit të maturës në afatin e dytë
Mijëra objekte pa leje ndërtimore dhe të painspektuara asnjëherë
E frikshme: Rritet numri i të sëmurëve me kancer për 30% në Kosovë
“Saga” e vrasjeve në Ksamil për trafikun e drogës, zbulohet vendndodhja Albi Xhezairit
Mossigurimi i teksteve të reja, sfidë e MASHT-it
Partitë ende të pavendosura për kandidatë për kryetarë komunash
Prokuroria hesht karshi skandalit 15-milionësh (DOKUMENT)
Sejdiu: Nuk do ta votoj kurrë PAN-in
Serbia tërheq pa asnjë paralajmërim gjithë stafin e Ambasadës në Shkup
Mashtrojnë qytetarët me bileta avioni false, kujdes nga ky çift bashkëshortësh në Tiranë
Stavileci godet Shpend Ahmetin: Prishtina ka nevojë për punë, e jo për ‘kukuvajka’ të Facebook’ut
Haziri: Veselin do ta largojmë nga zyrat e Kuvendit
Labinot Tahiri mohon se do të jetë kandidat i përbashkët i AKR’së dhe PAN’it në Ferizaj
Ekskluzive: “Është punë e kryer, AKR do ta mbështes PAN-in”
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari