Kuriozitete
Kur bie borë në Rusi: Aksidente zinxhirore, veturat bëjnë patinazh (Video)
Lajmi i rrejshëm dhe e vërteta rreth ngrënies së pavetëdijshme të merimangave gjatë gjumit (Foto)
Protestojnë me këpucë lëkure, për të drejtat e kafshëve – “bashkë” me pronarin e mishtores (Foto)
Roboti me aftësi të mahnitshme (Video)
Valltaret erotike tregojnë bakshishet enorme, që fitojnë gjatë turneve (Foto)
Operacioni i rrallë: Mjekët i hapin kokën për t’i hequr tumorin, pacienti i bie klarinetës
Njihuni me gruan që në moshën 55-vjeçe arriti të transformoj rrënjësisht linjat trupore, duke e shndërruar barkun me yndyrë në muskuj (Foto)
Vozit në gjendje të dehur, gjobitet me 30 mijë dollarë
Gjendet kontrata paramartesore e vjetër mbi 40 shekuj
Një “top zjarri” në qiell ka vënë në panik qytetarët e disa vendeve evropiane (Video)
Punonjësit në skela që duket sikur janë pjesë e ndonjë video-loje (Video)
Adoleshenti përdhunoi pulën derisa ngordhi, fqinjët kishin parë gjithçka (Foto)
A e dini se sa njerëz kanë banuar mbi tokë?
Për të hipur në këtë biçikletë duhet të përdorni shkallët (Video)
Japoni: Treni niset 20 sekonda më herët, kompania hekurudhore kërkon ndjesë
Drita misterioze që ndriçoi qiellin, shihet nga pesë shtete në afërsi (Video)
Harron ku kishte parkuar veturën, e gjen atë 20 vjet më vonë
Dehet në një kafiteri në Rumani, dhe zgjohet në një shtet tjetër 2.500 kilometra larg vendlindjes – nuk po e di si përfundoi atje (Foto)
Shembin murin e shtëpisë për të nxjerrë gruan me peshë 490 kiliogramë
Publikon fotografitë e “rojtarit” dhe “korbit”, “po prisnin të marrin babanë e saj”, pak orë para se të vdiste (Foto)
Martesa që bëri bujë në Argjentinë, 23-vjeçari martohet me pensionisten 91-vjeçe (Foto)
Biznesmeni nga Abu Dhabi mposhti ofertuesit, çmim enorm për virgjërinë e adoleshentes (Foto)
Imazhe të shkrepura në vendin dhe momentin e duhur (Foto)
Helikopterin ushtarak e shndërrojnë në një shtëpi që i ka të gjitha (Foto)
Mjafton të paguani 2 euro, që të bëheni pronar i vilës luksoze që kushton mbi 1 milion euro (Foto/Video)
Ka disa gjëra “të pazakonta” për të cilat ju mund të përfundoni në burg, nëse i bëni në Dubai
“Hirushja vërtetë ekziston”: Kërkon këpucën që e humbi , i bën apel të gjithëve live në televizion që t’ia kthejnë nëse e kanë gjetur (Foto/Video)
Një banesë luksoze në Londër jepet për vetëm 5 funte – mjafton të përgjigjeni saktë në vetëm një pyetje! (Foto)
Një drejtor i ri amerikan kërkon “mësit”, shpërblimi 10 mijë dollarë – oferta nuk përfundon me kaq!
Plazhi mbushet papritmas me miliona kërmij deti (Video)
Marinsi amerikan befason të ëmën që nuk e kishte parë 15 muaj, i shfaqet para derës së shtëpisë pa kurrfarë paralajmërimi (Video)
“Qyteti i parë lundrues” në botë, pritet të hapet në vitin 2020 (Foto/Video)
“Nuk dua të dal, më lini këtu”, historia e pazakontë e 41 vjeçares së burgosur
Telefonin e kthen kah kamera gjatë transmetimi direkt, papritmas i vjen një mesazh fyes (Video)
Detyrën për nxënësit e klasës së tretë pothuajse askush nuk po mund ta zgjidh, të gjithë menduan se kanë përgjigje të saktë – në fakt askush nuk e kishte
Mirë se vini në vendin më të ftohtë të banuar në botë! (Foto)
Provoi të imitonte skenën nga filmi, elefanti e godet keq duke e hedhur përtokë (Video)
Stilet më interesante të flokëve – disa, sigurisht nuk i keni parë! (Foto)
Një restorant në Britani rrezikon licencën, shkaku i një shqiptari!
Moment i pabesueshëm: Zemra e një gjarpri të plagosur rreh jashtë trupit të tij (Video,+16)
Burri më së shumti herë i martuar në Britani dëshiron të martohet sërish – zbulon si cila është “femra e përsosur” për të! (Foto)
Burri nga Nju Jorku publikon fotografi të “djaloshit fantazmë” i cili thotë se e viziton në mes të natës (Foto)
Tualeti “Louis Vuitton” i punuar me flori, shitet me çmim marramendës (Video)
Beteja mes tarentulës dhe grerëzës, shpjegohet në mënyrë të përkryer nga nëntëvjeçari (Video)
Pronarët kokëfortë dhe këmbëngulës, dhjetë raste kur shtëpitë nuk u lejuan të rrënohen (Video)
Hetuesit ndalojnë së intervistuari të dyshuarin, shkaku gazrave të zhurmshme që i lëshonte (Foto)
Duterte këndon një këngë dashurie, thotë se e bëri me kërkesë të Donald Trump! (Video)
Produktet të cilat mund tua bëjnë jetën e përditshme më të lehtë – dhe blihen me shumë pak para! (Foto)
Meteorologu vendosi të sfidonte erën e fuqishme dhe temperaturat e ulëta (Video)

ARRIVALS

TK1019Istanbul - AtaturkARRIVED 19:29
ST6050MunichSCHEDULED 21:15
W62235BudapestSCHEDULED 21:05
TB5143BrusselsESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP157MunichESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
GM6032ZurichESTIMATED
EW5700DusseldorfESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
GM6042ZurichESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
OTF7424DusseldorfESTIMATED
ST6062VeronaESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EW5714HannoverESTIMATED
EW5708MunichESTIMATED
GM6038GeneveESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
D83290CopenhagenESTIMATED
WK404ZurichESTIMATED
EW5726StuttgartESTIMATED
OTF7964PaderbornESTIMATED
EW5704HamburgESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
ST2918ParisESTIMATED
JP157MunichESTIMATED

DEPARTURES

PC346Istanbul - Sabiha GokcenTAKE OFF 17:58
OTF3554Basel - MulhouseTAKE OFF 18:40
TK1020Istanbul - AtaturkTAKE OFF 20:33
ST6051MunichSCHEDULED 21:40
W62236BudapestSCHEDULED 21:35
TB5144BrusselsESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OTF7414DusseldorfESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
ST6063VeronaESTIMATED
LX1431GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
GM6033ZurichESTIMATED
EW5701DusseldorfESTIMATED
GM6039GeneveESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP156MunichESTIMATED
OTF7954PaderbornESTIMATED
ST2919ParisESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EW5715HannoverESTIMATED
EW5709MunichESTIMATED
GM6043GeneveESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
D83291CopenhagenESTIMATED
EW5727StuttgartESTIMATED
WK405ZurichESTIMATED
EW5705HamburgESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
OTF7414DusseldorfESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED