Bukuroshja e Instagramit tmerrohet kur ‘fansi’ pret gjuhën për t’i provuar dashurinë (Foto)

24.02.2020 20:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bukuroshja e Instagramit tmerrohet kur ‘fansi’ pret gjuhën për t’i provuar dashurinë (Foto)

Një vajzë bombastike braziliane tha se kishte mbetur e tmerruar kur një prej fansave të saj i dërgoi një video ku ai priste gjuhën e tij për t’i provuar se ishte i dashuruar me të, ndërsa shtonte se shoqet e saj xheloze kishin dashur t’i vrisnin macen.

Theodora ‘Teddy’ Moutinho, studente nga Florida, shfaq rregullisht trupin e saj të lakmueshëm për rreth 3 milionë ndjekësit e saj në Instagram dhe merr lavdërime nga e gjithë bota për bukurinë dhe format.

Ajo merr shpesh mesazhe nga fansat dhe i vlerëson ato, por mbeti e tronditur kur një prej tyre i dërgoi pamjet e modifikimit ekstrem të trupit të tij, me të cilën pretendonte se “jam i dashuruar me ty”.

Ajo tha: “Marr shumë dashuri dhe mbështetje në rrjet, por gjëja më e cmendur që një fans bëri më mua ishte të priste në dysh gjuhën për të provuar se më dashuronte. Ishte shumë e çuditshme”.

Bukuroshja me forma të bëshme thotë se ka marrë mesazhe nga më të ndryshmet si kërcënime vdekjeje, por përsëri thotë se i pëlqen marrja e komenteve pasi ato i sjellin të ardhura.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar

Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Kosova gati në karantinë të plotë, ndërsa vazhdojnë përgatitjet për festivalin “Sunny Hill” !

Kosova gati në karantinë të plotë, ndërsa vazhdojnë përgatitjet për festivalin “Sunny Hill” !