Blero anulon koncertin për shkak të gjendjes shëndetësore (Foto)

23.03.2015 22:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Blero anulon koncertin për shkak të gjendjes shëndetësore (Foto)

Këngëtari i mirënjohur Blero Muharremi ditëve të fundit po qëndrin në Suedi tek familja e tij.

Por, gjatë ditës së sotme ai nuk ëdhtë ndjerë mirë me shëndet dhe po merr trajtim nga mjekët.

Ky çrregullim në shëndet ka bërë që ai të anuloj koncertin e nesërm që mbahet për nderë të të UÇK-së.

Këtë e ka konfirmuar vet ai përmes një foto të hedhur në Instagram ku ka kërkuar mirëkuptim nga ana e fansave.

Ne shpresojmë që këngëtari të bëhet mirë e tu kthehet aktiviteve./Indeksonline/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ja për çka ka nevojë në mesnatë Tuna

Ja për çka ka nevojë në mesnatë Tuna

Elita publikon foto nga pishina me djalin, merr vëmendjen poza e saj provokuese

Elita publikon foto nga pishina me djalin, merr vëmendjen poza e saj provokuese

U bë baba për herë të parë, Besnik Krapi ju përlot me dedikimin për vajzën

U bë baba për herë të parë, Besnik Krapi ju përlot me dedikimin për vajzën

Rezultati pozitiv i menaxherit të Babastars, reagon Geti

Rezultati pozitiv i menaxherit të Babastars, reagon Geti

Remzia vishet në fustan të kuq, sfidon edhe vajzat e reja me këtë pamje

Remzia vishet në fustan të kuq, sfidon edhe vajzat e reja me këtë pamje

Nuk do ta njihni Anxhelinën me stilin e ri

Nuk do ta njihni Anxhelinën me stilin e ri

Fejzullahu paralajmëron albumin me shtatë këngë

Fejzullahu paralajmëron albumin me shtatë këngë

Vokalisti i Trojës thotë se grupi ishte ndarë qe dy vjet, jo pas protestës së VV-së

Vokalisti i Trojës thotë se grupi ishte ndarë qe dy vjet, jo pas protestës së VV-së

Genta me jetë luksoze edhe në Dubrovnik

Genta me jetë luksoze edhe në Dubrovnik

Facebook i fshiu foton ku ushqente me gji vajzën, aktorja kërcënon Mark Zuckerberg

Facebook i fshiu foton ku ushqente me gji vajzën, aktorja kërcënon Mark Zuckerberg

Dua Lipa ndër emrat më prominentë për ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy

Dua Lipa ndër emrat më prominentë për ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy

Almeda Abazi u përgjigjet hijshëm edhe sulmeve verbale ne rrjetet sociale

Almeda Abazi u përgjigjet hijshëm edhe sulmeve verbale ne rrjetet sociale

Aktorja shqiptare: Covid-19 është mashtrim i madh për të përhapur panik

Aktorja shqiptare: Covid-19 është mashtrim i madh për të përhapur panik

Sherri me Majkun, Capital T sqaron gjithçka

Sherri me Majkun, Capital T sqaron gjithçka

Leonora ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

Leonora ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

Më ke u shoqerua Mozzik-u në pushime në bregdetin kroat? (FOTO)

Më ke u shoqerua Mozzik-u në pushime në bregdetin kroat? (FOTO)