Bebe Rexha edhe në veshje sportive tërheq vëmendje

28.03.2019 23:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bebe Rexha edhe në veshje sportive tërheq vëmendje
Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha është goxha aktive në rrjetet sociale. Në atë Instagram, me mbi 7 milionë ndjekësit e saj së fundmi ka ndarë një fotografi në veshje sportive, shkruan lajmi.net. Bebe vjen mjaft atraktive dhe në formë gjersa këtë herë është shfaqur më ndryshe siç jemi mësuar të shohim. Ajo është duke e shijuar suksesin e këngës së fundit “Last Hurrah”, për të cilën është kritikuar mjaft shumë edhe nga prindërit e saj. Madje, babai nuk i kishte folur artistes shqiptare për shkak të skenave të ‘nxehta’ që bëri në videoklip.


View this post on Instagram

🧡🧡🧡

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bebe Rexha edhe në veshje sportive tërheq vëmendje

Bebe Rexha edhe në veshje sportive tërheq vëmendje

Zelanda i kërkon Kosovës fshirjen e pamjeve online të sulmit ndaj xhamive

Zelanda i kërkon Kosovës fshirjen e pamjeve online të sulmit ndaj xhamive

Vizitori i parkut deshi t’i jepte pak ushqim antilopës, por ajo e deshi të tërin (Video)

Vizitori i parkut deshi t’i jepte pak ushqim antilopës, por ajo e deshi të tërin (Video)

Facebook vë në shënjestër nacionalizimin e bardhë

Facebook vë në shënjestër nacionalizimin e bardhë

Aftësitë e mahnitshme të katërvjeçarit, shënon kosh duke gjuajtur nga dhjetë metra largësi (Video)

Aftësitë e mahnitshme të katërvjeçarit, shënon kosh duke gjuajtur nga dhjetë metra largësi (Video)

Funksioni EKG i Apple Watch vjen në 19 vende Evropiane

Funksioni EKG i Apple Watch vjen në 19 vende Evropiane

Flagshipi i ardhshëm i Xiaomi do të karikohet në 100% për 17 minuta

Flagshipi i ardhshëm i Xiaomi do të karikohet në 100% për 17 minuta

Tri takime në javë me djem tri dekada më të rinj – 82 vjeçarja këmbëngul se kurrë nuk është refuzuar nga ata (Foto)

Tri takime në javë me djem tri dekada më të rinj – 82 vjeçarja këmbëngul se kurrë nuk është refuzuar nga ata (Foto)

Telefoni me ekran që paloset i Xiaomi ekziston dhe është i ngjashëm ma Huawi Mate X

Telefoni me ekran që paloset i Xiaomi ekziston dhe është i ngjashëm ma Huawi Mate X

Hekuran Krasniqi dhe Xheza  sjellin këngën“Qysh me harru”

Hekuran Krasniqi dhe Xheza sjellin këngën“Qysh me harru”

Vendet e Ballkanit drejt heqjes së tarifave roaming

Vendet e Ballkanit drejt heqjes së tarifave roaming

“Nobeli” i teknologjisë shkoi për tre pionerë të inteligjencës artificiale

“Nobeli” i teknologjisë shkoi për tre pionerë të inteligjencës artificiale

Hulumtuesit zbulojnë 36 probleme sigurie në rrjetet 4G

Hulumtuesit zbulojnë 36 probleme sigurie në rrjetet 4G

Bashkimi Evropian miraton ligjet kontroverse të të drejtave të autorit

Bashkimi Evropian miraton ligjet kontroverse të të drejtave të autorit

Facebook mbyll 212 llogari dhe faqe në Kosovë dhe Maqedoni me 685 mijë ndjekës

Facebook mbyll 212 llogari dhe faqe në Kosovë dhe Maqedoni me 685 mijë ndjekës

Firefox Lockbox ju jep akses në fjalëkalimet e ruajtura në shfletuesin Firefox

Firefox Lockbox ju jep akses në fjalëkalimet e ruajtura në shfletuesin Firefox