Serialit “Me Gjylën” i bashkohet edhe ‘Sheqa’ në sezonin e pestë

E publikuar: 07/05/2024 20:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Seriali “Me Gjylën” sezonin e kaluar në T7 e mbylli me 60 episode, ku pati një sukses të jashtëzakonshëm.

Një surprizë për të gjithë adhururesit e serialit është se në ketë sezon do t’i bashkohet edhe aktori Mensur Safçiu, i njohur me rolin e tij si “Sheqa”.

Po ashtu ju presin shumë befasi, surpriza dhe karaktere te reja.

Shihemi në sezonin e ri i cili do të transmetohet serish në T7 dhe nis nga kjo e premte./Express