Armina Mevlani gati për fëmijë? Blogerja: Ndoshta për pak, i dua shumë vogëlushët

17.04.2018 00:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Armina Mevlani gati për fëmijë? Blogerja: Ndoshta për pak, i dua shumë vogëlushët

E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan” në televizionin Klan, Armina ka folur edhe për marrëdhëniet e saj me familjen Berisha.

Ajo tregon se çdo fundjavë shkon për vizitë në shtëpinë e znj.Liri dhe z.Sali Berisha. Aty Armina mëson edhe të gatuajë, duke parë recetat e znj.Liri Berisha.

A ke ndërmend të bësh një bebe?

Armina Mevlani: Sigurisht që kam ndërmend, unë i dua shumë fëmijët, por jam ende 26 vjeç dhe ndoshta për pak.

Si ndihesh ti në një familje tropojane? 

Armina Mevlani: Ndihem shumë mirë, jam shumë e lumtur që jam pjesë e familjes dhe është një familje vërtetë shumë tradicionale, shumë e ngrohtë dhe më bën të ndihem mirë sa herë që shkoj çdo fundjavë aty. ka shumë dashuri brenda, bëjnë gatime shumë të mira dhe ndihem shumë me fat. Me të dy shkoj shumë mirë, por me Lilin duke qenë se jemi të dyja femra dhe gjejmë më shumë biseda për të bërë, më mëson gatimet e veta që janë shumë të mira.

Z.Berisha të merr ndonjëherë në telefon pas ndonjë dalje televizive të të thotë këshillat e tij?

Armina Mevlani: Sigurisht, më merr në telefon, më ndjek gjithmonë, edhe unë ja ndjek gjithmonë këshillat. /tvklan

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Drita ia shkakton humbjen e parë sezonale Prishtinës, tani sytë nga derbi ndaj Gjilanit

Drita ia shkakton humbjen e parë sezonale Prishtinës, tani sytë nga derbi ndaj Gjilanit

West Hami ndal me barazim Chelsean e Sarrit para derbit kundër Liverpoolit

West Hami ndal me barazim Chelsean e Sarrit para derbit kundër Liverpoolit

Fustanin e kushtueshëm të nusërisë po e shet lirë, i është mërzitur si ish-bashkëshorti (Foto)

Fustanin e kushtueshëm të nusërisë po e shet lirë, i është mërzitur si ish-bashkëshorti (Foto)

Sane objektivi i madh i Juventusit për vitin e ardhshëm

Sane objektivi i madh i Juventusit për vitin e ardhshëm

West Ham – Chelsea, formacionet zyrtare

West Ham – Chelsea, formacionet zyrtare

Luaneshat provuan t’ju tregojnë të vegjëlve si kapet preja, por bufallo u tregua shumë më i fuqishëm (Foto)

Luaneshat provuan t’ju tregojnë të vegjëlve si kapet preja, por bufallo u tregua shumë më i fuqishëm (Foto)

Kovacic nuk e mendon rikthimin te Reali: Dua të luaj gjatë te Chelsea

Kovacic nuk e mendon rikthimin te Reali: Dua të luaj gjatë te Chelsea

Pranon propozimin për martesë gjatë orarit të punës, stjuardesa kineze suspendohet nga puna (Foto)

Pranon propozimin për martesë gjatë orarit të punës, stjuardesa kineze suspendohet nga puna (Foto)

Lirim Kastrati: Dua të luaj për Kroacinë

Lirim Kastrati: Dua të luaj për Kroacinë

Joshua: Povetkin i fortë, më 13 prill dueli i radhës – ndaj Furyt, ose Wilder

Joshua: Povetkin i fortë, më 13 prill dueli i radhës – ndaj Furyt, ose Wilder

Derbi i javës në Gjilan, kampioni në fuqi pret Prishtinën

Derbi i javës në Gjilan, kampioni në fuqi pret Prishtinën

Donar Groningen mposht thellë dhe e eliminon Prishtinën nga kualifikimet e Ligës së Kampionëve

Donar Groningen mposht thellë dhe e eliminon Prishtinën nga kualifikimet e Ligës së Kampionëve

Interit i anulohen dy gola nga VAR-i, por fiton në fund në udhëtim te Sampdoria

Interit i anulohen dy gola nga VAR-i, por fiton në fund në udhëtim te Sampdoria

Real Madridi fiton minimalisht ndaj Espanyolit, marrin primatin në La Liga  

Real Madridi fiton minimalisht ndaj Espanyolit, marrin primatin në La Liga  

Real Madrid 1-0 Espanyol, vlerësimet e futbollistëve

Real Madrid 1-0 Espanyol, vlerësimet e futbollistëve

Fitimet e Joshuas dhe Povetkin nga meçi në Wembley

Fitimet e Joshuas dhe Povetkin nga meçi në Wembley