Alo, Qeveria?

21.09.2017 16:18
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Alo, Qeveria?

Diferenca në mënyrën e qeverisjes nis prej gjërave të vogla, siç mund të jetë edhe blerja ose jo e telefonave të rinj celularë për kabinetin e kryeministrit. Është shumë e rëndësishme qasja që kryeministri i ri ka ndaj shpenzimit të parasë publike. Andaj duhet diskutuar për 8000 euro të shpenzuara për telefona, që dikujt mund t’i duket cikërrimë

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Hienat në çndukje të sigurimeve shëndetësore

Hienat në çndukje të sigurimeve shëndetësore

Shkruan Berat Buzhala: Kryeministri i kazanit

Shkruan Berat Buzhala: Kryeministri i kazanit

Ana e errët e karizmës së udhëheqësve dhe ç’mund të bëjmë ne, “vdekatarët e zakonshëm”

Ana e errët e karizmës së udhëheqësve dhe ç’mund të bëjmë ne, “vdekatarët e zakonshëm”

Shkatërrimi i panatyrshëm i uraganeve

Shkatërrimi i panatyrshëm i uraganeve

Prishtina dhe zgjedhjet lokale 2017

Prishtina dhe zgjedhjet lokale 2017

Ballkani nuk u bë dot Zvicër

Ballkani nuk u bë dot Zvicër

Koalicioni i djathtë në Austri rrezik për Evropën

Koalicioni i djathtë në Austri rrezik për Evropën

Fajtorë për dhunën ndaj gazetarëve nuk janë kriminelët, por janë pushteti dhe qytetarët e heshtur

Fajtorë për dhunën ndaj gazetarëve nuk janë kriminelët, por janë pushteti dhe qytetarët e heshtur

Votë gruaje

Votë gruaje

Kriza e Koresë së Veriut, kërcënimi ndaj rendit dhe sigurisë globale

Kriza e Koresë së Veriut, kërcënimi ndaj rendit dhe sigurisë globale

Po fillon golemizimi i Jugut

Po fillon golemizimi i Jugut

E panjohura e errët e zgjedhjeve gjermane

E panjohura e errët e zgjedhjeve gjermane

Pse Kosova nuk aplikoi në UNESCO?

Pse Kosova nuk aplikoi në UNESCO?

Strategjia e frikshme e Trumpit mbi Korenë e Veriut

Strategjia e frikshme e Trumpit mbi Korenë e Veriut

Vota për LDK-në, votë për Gjilanin kryeqendër të zhvillimit kulturor dhe socio-ekonomik

Vota për LDK-në, votë për Gjilanin kryeqendër të zhvillimit kulturor dhe socio-ekonomik

Mos e mbillni Shqipërinë  me minoritete!

Mos e mbillni Shqipërinë me minoritete!