Aksident tragjik në Itali, shembet mbikalimi në autostradë (Video)

29.10.2016 08:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Aksident tragjik në Itali, shembet mbikalimi në autostradë (Video)

Një aksident i rëndë me një të vdekur dhe 5 të plagosur ka ndodhur në Lecco të Italisë . Ky aksident ka ardhur si pasojë e shembjes së mbikalimit në autostradën 36.

Mediat italiane shkruajnë se mes të plagosurve të cilët janë dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Leccos janë edhe 3 fëmijë. Mes të plagosurve është edhe shoferi 50-vjeçar i kamionit që u bë shkak i shembjes së kësaj ure.

Në këtë aksident u përfshinë 4 makina, mes të cilave edhe një Audi që rezulton e shtypur plotësisht.

 Viktima, Claudio Bertini dyshohet se ndodhej pikërisht në këtë makinë.

Prokurorët e Lecco-s kanë hapur një hetim të gjerë lidhur me ngjarjen e rëndë./tvklan.al/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


​Kodi Civil mund të mbulojë aspektet ligjore ekonomike

​Kodi Civil mund të mbulojë aspektet ligjore ekonomike

Hoxha në takim me ambasadorët e BE-së në Kosovë: Ne duhet t’i kryejmë detyrat tona

Hoxha në takim me ambasadorët e BE-së në Kosovë: Ne duhet t’i kryejmë detyrat tona

Numri i arsenalit bërthamor shënon rënie në botë

Numri i arsenalit bërthamor shënon rënie në botë

Lansohet edicioni i dytë i Fondit të Inovacionit

Lansohet edicioni i dytë i Fondit të Inovacionit

Mogherini edhe një herë shprehet pro hapjes së negociatave

Mogherini edhe një herë shprehet pro hapjes së negociatave

Haradinaj bën homazhe në Gllogjan në njëvjetorin e vdekjes së veteranit të luftës së UÇK-së, Hilmi Haradinaj

Haradinaj bën homazhe në Gllogjan në njëvjetorin e vdekjes së veteranit të luftës së UÇK-së, Hilmi Haradinaj

SHBA-të kërkojnë ekstradimin e kosovarit që dyshohet për prostitucion dhe drogë

SHBA-të kërkojnë ekstradimin e kosovarit që dyshohet për prostitucion dhe drogë

Perëndimi ‘humb durimin’, gati direktivat për marrëveshjen përfundimtare Kosovë – Serbi

Perëndimi ‘humb durimin’, gati direktivat për marrëveshjen përfundimtare Kosovë – Serbi

Java nis me shi

Java nis me shi

10 të lënduar në aeroplanin që fluturonte nga Prishtina në Bazel

10 të lënduar në aeroplanin që fluturonte nga Prishtina në Bazel

Rama akuzon PD-në për hapjen e negociatave me BE-në

Rama akuzon PD-në për hapjen e negociatave me BE-në

Kontributi i mjekëve gjatë luftës, tregojnë si i trajtonin pacientët

Kontributi i mjekëve gjatë luftës, tregojnë si i trajtonin pacientët

Partitë në Kosovë të paprofilizuara politikisht dhe ideologjikisht

Partitë në Kosovë të paprofilizuara politikisht dhe ideologjikisht

Blerand Stavileci tallet me rrahjet në kuvendet zgjedhore të LDK’së

Blerand Stavileci tallet me rrahjet në kuvendet zgjedhore të LDK’së

Rashica: Nuk e ndërroj Kosovën, edhe po të më kërkonin 100 kombëtare

Rashica: Nuk e ndërroj Kosovën, edhe po të më kërkonin 100 kombëtare

Shpërthen dhunë me grushte e karrige në degën e “presidentit Ibrahim Rugova” në LDK

Shpërthen dhunë me grushte e karrige në degën e “presidentit Ibrahim Rugova” në LDK