A ju pëlqejnë shalët e Luanës së Top Channel? (Foto)

12.03.2015 21:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
A ju pëlqejnë shalët e Luanës së Top Channel? (Foto)

Prezantuesja bukuroshe e “E diell” duket se ka zgjedhur të luajë me fansat teksa ka publikuar disa pjesë të nxehta të videoklipit të saj më të ri, i cili pritet të publikohet këto ditë.

Luana Vjollca ka sugjeruar disa grimca ‘hot’ nga klipi ku ajo shfaqet me pjesë të ndryshme të trupit,
një herë duke ekspozuar këmbët e gjata seksi, e herë duke nxjerrë detaje të veshjes, duke paralajmërua se pritet se ajo që do të vijë ka për të qenë vërtet tejet sensuale.

Fakti që nuk është një këngëtare, ka bërë që Luana të mos prezantojë detaje të këngës, por të klipit, i cili do të jetë i treti pas dy të parëve, “Luanët” dhe “Askush nuk s’ do ta besojë”, ku ajo u shfaq për herë të parë si këngëtare.Screen Shot 2015-03-12 at 9.48.50 PM

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vdes në moshën 59-vjeçare vajza e vogël e Nelson Mandela-s

Vdes në moshën 59-vjeçare vajza e vogël e Nelson Mandela-s

Jolie e quan të bijën Zahara një ‘femër të jashtëzakonshme’: Kam mësuar shumë prej saj

Jolie e quan të bijën Zahara një ‘femër të jashtëzakonshme’: Kam mësuar shumë prej saj

Madonna pozon topless në moshën 61-vjeç (foto +18)

Madonna pozon topless në moshën 61-vjeç (foto +18)

Dafina nuk ndalet, gati duetin me një artist të huaj

Dafina nuk ndalet, gati duetin me një artist të huaj

​Elton John merr monedhën e tij

​Elton John merr monedhën e tij

Veseli me urim të veçantë për datëlindjen e bashkëshortes së tij

Veseli me urim të veçantë për datëlindjen e bashkëshortes së tij

Bashkëshortja e Will Smith në një lidhje jashtë-martesore me aprovimin e aktorit

Bashkëshortja e Will Smith në një lidhje jashtë-martesore me aprovimin e aktorit

Dentisti bie në “hall”, modelja e famshme i shkon në klinikë pa reçipeta (FOTO)

Dentisti bie në “hall”, modelja e famshme i shkon në klinikë pa reçipeta (FOTO)

Ja çfarë dëshire luksoze ka Learta në kohën e pandemisë

Ja çfarë dëshire luksoze ka Learta në kohën e pandemisë

Biznesmen e zeshkan i pashëm, më në fund zbulohet i dashuri i Liberta Spahiut

Biznesmen e zeshkan i pashëm, më në fund zbulohet i dashuri i Liberta Spahiut

Publikohet bashkëpunimi i Getit dhe Majk për këtë verë

Publikohet bashkëpunimi i Getit dhe Majk për këtë verë

Afrona vishet në fustan të shkurtër, por për çka i pyeti ndjekësit?

Afrona vishet në fustan të shkurtër, por për çka i pyeti ndjekësit?

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

Rolling Stones paralajmërojnë Trump që të mos i përdor këngët e tyre – ose të ballafaqohet me veprim juridik

Rolling Stones paralajmërojnë Trump që të mos i përdor këngët e tyre – ose të ballafaqohet me veprim juridik

Dhurata Dora lanson këngën e re “Ferrari”

Dhurata Dora lanson këngën e re “Ferrari”

Tayna sjell fotografi nga xhirimet e klipit të ri

Tayna sjell fotografi nga xhirimet e klipit të ri