Edhe dy deputetë thonë se nuk do ta votojnë Thaçin për President (Video)

Edhe dy deputetë thonë se nuk do ta votojnë Thaçin për President (Video)

Edhe dy ulëse të zbrazëta më shumë do të jenë në seancën ku pritet të [...]

Në veri, më pak incidente ndëretnike

Gjatë vitit të kaluar, në veriun e Kosovës janë shënuar më së paku incidente ndëretnike [...]

Alban Imeri, kandidat për postin që ndan pasaporta zvicerane

Alban Imeri, kandidat për postin që ndan pasaporta zvicerane

Përveç partisë të cilës i takon, BDP-së, përkrahjen Alban Imerit ia kanë besuar edhe EVP [...]

Hoxhaj: Serbia të ndërpresë taktikat ‘terroriste’ kundër pavarësisë së Kosovës

Ish ministri i punëve të jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj I ka komentuar deklaratat e [...]

Histori erotike/ Tradhëtova burrin se kisha 8 vjet pa bërë seks (Foto)

Histori erotike/ Tradhëtova burrin se kisha 8 vjet pa bërë seks (Foto)

8 vjet martesë i kam kaluar me prindërit e burrit. Ai shkoi në Perëndim një [...]

Asllanaj: LDK e ka Kryeministrin, s’ka arsye të jetë kundër Thaçit President

Asllanaj: LDK e ka Kryeministrin, s’ka arsye të jetë kundër Thaçit President

Kryetari i Suharekës, Sali Asllanaj, ka thënë se është paradoksale qysh po tentohet prej disa [...]

Çmenduria e Tomislav Nikolić-it: Kosova u krijua si produkt i terrorizmit!

Çmenduria e Tomislav Nikolić-it: Kosova u krijua si produkt i terrorizmit!

Serbia është e obliguar të arrijë një marrëveshje me Kosovën para se të hyjë në [...]

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e Egzon Mazrekut

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e Egzon Mazrekut

Personi i arrestuar është nga rajoni i Prishtinës. Në deklaratën dhënë në Polici, ai e [...]

Haradinaj: Eksplozivi nuk e ndalon orientimin perëndimor të Kosovës

Haradinaj: Eksplozivi nuk e ndalon orientimin perëndimor të Kosovës

Pas lajmit se Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona ne Fushë Kosovë dhe ka [...]

Kojshia është fiksimi i jetës sime

Kojshia është fiksimi i jetës sime

Mua mu desh të jetoja për një kohë të gjatë vetëm pasi prindërit i kisha [...]

Dy të vdekur nga një aksident në Qyshk të Pejës

Dy të vdekur nga një aksident në Qyshk të Pejës

Policia e Kosovës ka bërë me dije se mëngjesin e sotëm në rrugën Pejë-Prishtinë, përkatësisht [...]

Kapen në Fushë Kosovë 2 persona me mbi 12 kg eksploziv

Kapen në Fushë Kosovë 2 persona me mbi 12 kg eksploziv

Policia e Kosovës ka njoftuar se ditën e djeshme në orën 15:30 në Fushë Kosovë [...]

Zgjedhja e Thaçit president, implikon ndryshime në Qeveri (Video)

Zgjedhja e Thaçit president, implikon ndryshime në Qeveri (Video)

Zgjedhja eventuale e Hashim Thaçit për president të vendit domosdoshmërish do të implikonte ndryshime në [...]

Ky është reagimi i Luis Enrique sot pas ndërhyrjes në Messi (VIDEO)

Ky është reagimi i Luis Enrique sot pas ndërhyrjes në Messi (VIDEO)

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është parë mjaftë i frustruar pas ndërhyrjes së David Luis [...]

Historia e trishtë e gruas të cilës burri i’a preu hundën

Historia e trishtë e gruas të cilës burri i’a preu hundën

Reza Gul nga Afganstani si shumë gra nëpër botë, nuk do e harrojë kurrë ditën [...]

Kjo është shtëpia më e bukur në Kosovë – shtëpia e Behxhet Pacollit (Video)

Kjo është shtëpia më e bukur në Kosovë – shtëpia e Behxhet Pacollit (Video)

Në shtëpinë e madhe të Behgjet Pacollit nuk është injoruar tradicionalja. Kështu, brenda saj gjendet [...]

Paskal Milo: Edhe Ermira Mehmeti mundte me e shty kthimin në Shkup (Video)

Paskal Milo: Edhe Ermira Mehmeti mundte me e shty kthimin në Shkup (Video)

Përgjëgjësia e dështimit të Kosovës në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës bie direkt mbi [...]

15 Nëndegë të LDK-së në Gjakovë rrebelohen kundër Degës dhe Zgjedhjes së Thaçit President!

15 Nëndegë të LDK-së në Gjakovë rrebelohen kundër Degës dhe Zgjedhjes së Thaçit President!

I nderuari Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, z. Isa Mustafa, Duke u nisur nga e [...]

KiE, deshmi se nderkombëtaret po e braktisin Kosovën (Video)

KiE, deshmi se nderkombëtaret po e braktisin Kosovën (Video)

Nji votë në asamblenë e Këshillit t'Europës i kushtoi Kosovës humbjen përballë lobimit serb në [...]

Ja çka thotë Wenger për paraqitjen e Elneny

Ja çka thotë Wenger për paraqitjen e Elneny

Trajneri i Arsenal, Arsene Wenger ka thurur lavde për transferim më të ri të skuadrës, [...]

Isha e etur për seks… (Foto)

Isha e etur për seks… (Foto)

Ishte verë dhe vendosëm të shkonim me dy shoqe në pushim në Velipojë, së paku [...]

Kush do të bëhet kampion në Seria A sipas De Biasit

Kush do të bëhet kampion në Seria A sipas De Biasit

Seria A, e parë nga Shqipëria përmes syve të trajnerit të Kombëtares kuqezi, Gianni De [...]

Thaçi takohet me John Kerry!

Thaçi takohet me John Kerry!

Zëvendëskryeministri dhe ministri i jashtëm Hashim Thaçi, siç edhe pritej ka zhvilluar një takim të [...]

Politika në favor të bizneseve të mëdha

Politika në favor të bizneseve të mëdha

Zhvillimi i aktiviteteve të kompanive private në Kosovë varet nga raportet apo lidhjet që kanë [...]

AAK: Qeveria me AAK-ë, pjesë e luftës speciale, s’hyjmë në Qeveri, me shpifësit

AAK: Qeveria me AAK-ë, pjesë e luftës speciale, s’hyjmë në Qeveri, me shpifësit

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka lëshuar një njoftim, përmes të cilit thotë se nuk [...]

Aeroplani rus shkel hapësirën ajrore turke

Aeroplani rus shkel hapësirën ajrore turke

Ministria e Jashtme e Turqisë ka njoftuar se e ka thirrur ambasadorin rus pasi një [...]

Inaugurohet Hidrocentralit “Albaniku III”

Inaugurohet Hidrocentralit “Albaniku III”

Veseli: Ky projekt do të jetë shembull stimulues për investitorët tjerë, sidomos atyre nga diaspora, [...]

Kush është snajperi misterioz që po tmerron krerët e ISIS-it?!

Kush është snajperi misterioz që po tmerron krerët e ISIS-it?!

Tre liderë të Shtetit Islamik janë eliminuar brenda dhjetë ditëve. “Merita” i takon një snajperi, [...]

Në Suedi, persona të maskuar sulmojnë me shkopinj emigrantët (Video)

Në Suedi, persona të maskuar sulmojnë me shkopinj emigrantët (Video)

Persona të maskuar kanë dhunuar disa emigrantë në stacionin e trenit në Stokholm, Suedi. Grupi i [...]

Dy jetimë nga Podujeva në mëshirën e hallës së tyre, kërkojnë ndihmë për një shtëpi (Video)

Dy jetimë nga Podujeva në mëshirën e hallës së tyre, kërkojnë ndihmë për një shtëpi (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=P0GBLFXoWWEhttps://www.youtube.com/watch?v=F5p1hVs7e5E Agnesa Shala, 12-vjeçare dhe Agon Shala, 7-vjeçar nga Podujeva, tash e një vit kanë mbetur [...]

Fëmijët që bien në gjumë pa darkë e shkojnë në shkollë pa mëngjes (Video)

Fëmijët që bien në gjumë pa darkë e shkojnë në shkollë pa mëngjes (Video)

Bien në gjumë pa darkë e shkojnë në shkollë pa mëngjes. Katër fëmijët e familjes [...]

Brenda dollapit të rrobave të vajzës së Kim Kardashian /FOTO

Brenda dollapit të rrobave të vajzës së Kim Kardashian /FOTO

North West tashmë është një zonjushë e vërtetë. Ajo ka vendosur të luajë me fustanet [...]

Xhandarmëria serbe hynë në teritoin e Kosovës sin ë bahshqe të babës

Xhandarmëria serbe hynë në teritoin e Kosovës sin ë bahshqe të babës

Një patrullë e xhandarmërisë serbe është kapur nga banorët e Karaqevës teksa ajo po patrullonte [...]

9 këshillat e dëmshme për jetën në çift, që psikologët nuk i miratojnë

9 këshillat e dëmshme për jetën në çift, që psikologët nuk i miratojnë

Mitet – Psikologë të ndryshëm kanë përzgjedhur këshillat e gabuara për lidhjen në çift, që njerëzit [...]

De Biasi mesazh për djemtë kuqezi

De Biasi mesazh për djemtë kuqezi

Gianni de Biassi ka dhënë një mesazh për Berat Gjimshitin, Arlind Ajetin, Ergys Kaçen, Shkelzen [...]

Mustafa, “pishman” për deklaratën e tij për vizat / VIDEO

Mustafa, “pishman” për deklaratën e tij për vizat  / VIDEO

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka folur për herë të parë rreth deklaratës së tij [...]

Ja përse është i mirë uji me sodë dhe sëmundjet që trajton

Ja përse është i mirë uji me sodë dhe sëmundjet që trajton

Është përmendur disa herë që soda e bukës ka përdorime të shumta duke filluar nga [...]

Franca paralajmëron njohjen e pavarësisë së Palestinës

Franca paralajmëron njohjen e pavarësisë së Palestinës

Shefi i diplomacisë franceze, Laurent Fabius, bëri me dije se Franca në javët e ardhshme [...]

Durrës, plagoset me armë 31- vjeçari

Durrës, plagoset me armë 31- vjeçari

Policia e Durrësit ka arrestuar një 27 – vjeçar të dyshuar si autorin e plagosjes [...]

S’KA “BIG BROTHER” KËTË VIT

S’KA “BIG BROTHER” KËTË VIT

Tashmë duhet të kishin nisur audicionet për përzgjedhjen e kandidatëve për “Big BrotherAlbania”, por shenjat [...]

Blero flet për dasmën me Afronën: Ja vendi ku do të celebrojnë dashurinë e tyre

Blero flet për dasmën me Afronën: Ja vendi ku do të celebrojnë dashurinë e tyre

Këngëtari Blerim Muharremi, i njohur gjerësisht në publik si Blero, deklaron në intervistë me Turjan [...]

Ardit Ferizi rrezikon të dënohet me 35 vjet burg

Ardit Ferizi rrezikon të dënohet me 35 vjet burg

Hakeri i dyshuar bashkëpunëtor me ISIS-in, shqiptari Ardit Ferizi, i cili akuzohet për rrjedhjen e [...]

Qeriqi thotë se s’mund të garantojë nëse protesta e së hënës do të jetë paqësore

Qeriqi thotë se s’mund të garantojë nëse protesta e së hënës do të jetë paqësore

Këshilli për Mbrojtjen e Luftëtarëve të UÇK-së ka njoftuar se të hënën do të protestojnë [...]

10 komplimente që nuk duhet t’ia bëni kurrë një gruaje

10 komplimente që nuk duhet t’ia bëni kurrë një gruaje

Ti i thua diçka të këndshme, por ajo acarohet. Ja si të evitosh që të [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari