Nesër fillon biletimi digjital

Nesër fillon biletimi digjital

Nga 1 korriku në ora 10:00 do të fillojë sistemi i digjitalizuar i biletimit në [...]

Vildane Zeneli tregon ‘mercedeskat’ (Foto)

Vildane Zeneli tregon ‘mercedeskat’ (Foto)

Modelja Vildane Zeneli nuk e ka ndërmend të ndalet me provokime. Ajo para disa minutave [...]

Forumi i të Rinjve Myslimanë thotë se ISIS nuk e përfaqëson fenë islame (VIDEO)

Forumi i të Rinjve Myslimanë thotë se ISIS nuk e përfaqëson fenë islame (VIDEO)

Djemtë nga Forumi i të Rinjve Myslimanë sot në sheshin “Nëna Tereza” shpërndanë porosi për [...]

Forca ushtarake me armatim të rëndë drejt bazës “Jug” në Bujanoc? (Video)

Forca ushtarake me armatim të rëndë drejt bazës “Jug” në Bujanoc? (Video)

Rreth orës 17:30 të ditës së martë, kolona me makineri ushtarake të Republikës së Serbisë, [...]

Kundër gjuhës së urrejtjes në portale dhe gazeta

Kundër gjuhës së urrejtjes në portale dhe gazeta

Këshilli i Mediave të Shkruara të Kosovës, në mbledhjen e tij të sotme, miratoi ankesën [...]

Elhaida e bën tatuazh

Elhaida e bën tatuazh

Këngëarja Elhaida Dani duket se po jeton këndshëm këto kohë. Ajo po mendon për projektet [...]

Mustafa: Jemi zotuar se do ta themelojmë “Specialen”

Mustafa: Jemi zotuar se do ta themelojmë “Specialen”

Kryeministri i Kosovës që është për sot u prit nga Angela Merkel ë Bruksel, tha [...]

I burgosuri për vrasje të rëndë arratiset nga tualeti i spitalit të Pejës (VIDEO)

I burgosuri për vrasje të rëndë arratiset nga tualeti i spitalit të Pejës (VIDEO)

Klinika e Kirurgjisë në Pejë sot është e qetë. Njëtë është edhe në repartin ku gardianët [...]

Engel: Kosova të themelojë Gjykatën Speciale, jo OKB-ja

Engel: Kosova të themelojë Gjykatën Speciale, jo OKB-ja

Themelimi i Gjykatës Speciale për krime lufte nga ana e institucioneve të Kosovës është zgjidhja [...]

Ambasadori Bosch nuk ndalet, vazhdon t’i mbush gropat e Prishtinës (Foto)

Ambasadori Bosch nuk ndalet, vazhdon t’i mbush gropat e Prishtinës (Foto)

Ambasadori holandez në Kosovë, Robert Bosch, përsëri ka marrë iniciativë për t’i mbushur gropat e [...]

29-vjeçari londinez, plan për të shpëtuar Greqinë

29-vjeçari londinez, plan për të shpëtuar Greqinë

Një londinez ka propozuar një plan tepër interesant për të shpëtuar njëherë e mirë Greqinë [...]

Ja çfarë thanë Mustafa e Merkel para gazetarëve

Ja çfarë thanë Mustafa e Merkel para gazetarëve

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, është pritur të martën në Berlin me nderime [...]

Muntari largohet nga Milani

Muntari largohet nga Milani

Sulley Muntari i jep fund aventurës me Milanin. Lojtari dhe klubi kuqezi kanë zgjidhur në mënyrë [...]

Gjuroviq: Kosova e ka të vështirë të anëtarësohet në Këshillin e Europës

Gjuroviq: Kosova e ka të vështirë të anëtarësohet në Këshillin e Europës

​Prishtina frikësohet të aplikojë për anëtarësim të Kosovës në Këshillin e Evropës (KE) pasi ka [...]

Papunësia në vitin 2014 – 35.3 për qind, shumica dërrmuese femra

Papunësia në vitin 2014 – 35.3 për qind, shumica dërrmuese femra

Sipas të dhënave të fundit të Agjencisë së Statistikave të Kosovës, shkalla e papunësisë në [...]

Rovena Stefa ashtu siç e ka lindur nëna (Foto)

Rovena Stefa ashtu siç e ka lindur nëna (Foto)

Këngëtarja Rovena Stefa nuk po ndalet me foto provokative. Ajo përveç videoklipit të saj të fundit [...]

Banane për Gjumë

Banane për Gjumë

Bananet janë ndër frutat që nuk kushtojnë shumë, e që janë tepër të rëndësishme për [...]

Stresi në vendin e punës rrit rrezikun e sulmit në tru

Stresi në vendin e punës rrit rrezikun e sulmit në tru

Personat që i ekspozohen stresit në vendin e punës kanë rrezik më të lartë nga [...]

Një shtëpi në Tiranë sa tri në bregdetin e Greqisë

Një shtëpi në Tiranë sa tri në bregdetin e Greqisë

Ndërkohë që çmimet në tregun e banesave në Shqipëri vazhdojnë të rriten, në Greqi po [...]

Fluks i madh refugjatësh, katastrofë humanitare në Preshevë (Foto)

Fluks i madh refugjatësh, katastrofë humanitare në Preshevë (Foto)

Të pamëshirshme janë të gjitha shtetet me refugjatët nga Afrika, Siria, Iraku e Afganistani. Për [...]

“Te ti” e Dafinës vjen neser (Foto)

“Te ti” e Dafinës vjen neser (Foto)

Ka kohë që këngëtarja Dafina Zeqiri ka paralajmëruar këngën e re. Ajo ka sjell edhe një [...]

Çfarë pamje të bukur… këto të pasme! (FOTO)

Çfarë pamje të bukur… këto të pasme! (FOTO)

Ajo është e njohur për fotot e saj provokative. Këtë herë, Daisy Lowe tregoi sërish të [...]

Ja çfarë duhet të hanë femrat për një gjoks të bukur ll Foto

Ja çfarë duhet të hanë femrat për një gjoks të bukur ll Foto

Natyra u kujdes që nga fillimi të na ofrojë çdo gjë që ne kemi nevojë, [...]

Samantha tregon linjat (Foto)

Samantha tregon linjat (Foto)

Fama e saj arriti kulmin në vitet 2000 si këngëtare.   Megjithatë 15 vjet më pas, Samantha [...]

Kërcënimet e ISIS ndaj Kosovës nuk duhet të neglizhohen

Kërcënimet e ISIS ndaj Kosovës nuk duhet të neglizhohen

Policia e Kosovës, as nuk e ka mohuar e as nuk e ka pohuar lajmin [...]

Nga mesnata tarifa e sigurimit kufitar 50% më lirë

Nga mesnata tarifa e sigurimit kufitar 50% më lirë

Nga sonte, në mesnatë, të gjithë mërgimtarët që do vinë në Kosovë, pagesën e sigurimit [...]

EKSKLUZIVE| Ja pse Merkel nuk e vizitoi Kosovën, por ftoi Mustafën në Berlin!

EKSKLUZIVE| Ja pse Merkel nuk e vizitoi Kosovën, por ftoi Mustafën në Berlin!

Kancelarja gjermane, Angela Merkel jo rastësisht e ka ftuar kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa në [...]

Thaçi e realizon ëndrrën e tij, në formën më të hidhur të mundshme

Thaçi e realizon ëndrrën e tij, në formën më të hidhur të mundshme

Hashim Thaçi ia ka dalë të shkel më në fund në zyrën e gruas më [...]

Shefi i delegacionit të BE në Beograd: Pak çështje kanë mbetur pa u zgjidhur në Bruksel

Shefi i delegacionit të BE në Beograd: Pak çështje kanë mbetur pa u zgjidhur në Bruksel

Shefi i delegacionit të BE-së në Serbi, Michael Davenport, ka deklaruar se në Bruksel është [...]

Presidenti: Ronaldinho ka arritur marrëveshje për tu transferuar te Antalyaspor

Presidenti: Ronaldinho ka arritur marrëveshje për tu transferuar te Antalyaspor

Presidenti i skuadrës turke Antalyaspor, Gultekin Gencer ka konfirmuar se skuadra e tij ka arritur [...]

Dy mesazhet e Kancelares Merkel për Kosovën!

Dy mesazhet e Kancelares Merkel për Kosovën!

Ka përfunduar takimi mes kancelares Angela Merkel dhe kryeministrit Isa Mustafa, në Berlin, ku diskutua [...]

Telefoni i ri i Nokia-së do të ketë ekran të lakuar

Telefoni i ri i Nokia-së do të ketë ekran të lakuar

Pjesë e marrëveshjes së Microsoft-it me Nokia-n, pas blerjes së divizionit të shërbimeve dhe pajisjeve [...]

“Paralizohet” Qeveria Thaçi- Mustafa. Nuk mund ta riprocedojnë amendamentin…

“Paralizohet” Qeveria Thaçi- Mustafa. Nuk mund ta riprocedojnë amendamentin…

Qeveria e Kosovës e drejtuar nga Isa Mustafa e Hashim Thaçi pavarësisht pse e konsideruan [...]

Vuçiq: Kosova mund ta marrë kodin telefonik, ankohet për kompetencat e Bashkësisë/Asociacionit

Vuçiq: Kosova mund ta marrë kodin telefonik, ankohet për kompetencat e Bashkësisë/Asociacionit

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, pas takimit maratonik në Bruksel u ka deklaruar gazetarëve se [...]

Irina superseksi (Foto)

Irina superseksi (Foto)

Pasi dhuroi një spektakël me praninë e saj, në krah të Naomi Campbell dhe topmodeles [...]

Kjo është historia e familjes së Rita Orës (Foto)

Kjo është historia e familjes së Rita Orës (Foto)

Rita Ora është një nga këngëtaret më të suksesshme, aktore, dizajnere mode dhe një nga [...]

Rita Ora ngre peshë publikun britanik (Foto)

Rita Ora ngre peshë publikun britanik (Foto)

Rita Ora elektrizoi publikun britanik këtë të dielë, gjatë performancës së saj në festivalin Wireless. Këngëtarja [...]

BQK: Kriza greke nuk e prek Kosovën

BQK: Kriza greke nuk e prek Kosovën

Ndikimi i drejtpërdrejtë i krizës në Greq në ekonominë e Kosovës vlerësohet të jetë minimal, [...]

Engel: Krijimi i Speciales nga Kosova, zgjidhja më e mirë

Engel: Krijimi i Speciales nga Kosova, zgjidhja më e mirë

Ligjvënësi amerikan, Eliot Engel, ka thënë se themelimi i Gjykatës Speciale për krime lufte në [...]

Trukimet Itali, çështja ndaj Contes mbetet e hapur

Trukimet Itali, çështja ndaj Contes mbetet e hapur

Historia e trishtuar e Antonio Contes vazhdon të mbajë peng anën morale të trajnerit të [...]

ISIS në Siri ua heq kokat dy grave

ISIS në Siri ua heq kokat dy grave

Ekstremistët e shtetit islamik ka vrarë dy gra me prerje koke të akuzuara për magji, [...]

BB: Greqia rrezik për vendet e rajonit

BB: Greqia rrezik për vendet e rajonit

Banka Botërore ngre shqetësimin e infektimit të ekonomive të Shqipërisë dhe rajonit te Ballkanit nga [...]

Nora thotë se nuk ka operacione plastike [VIDEO]

Nora thotë se nuk ka operacione plastike [VIDEO]

Këngëtarja Nora Istrefi, bashkë me bashkëshortin e saj, Robert Berishën kanë qenë mysafirë në emisionin [...]

Uthulla e mollës maska ideale për puçrrat në fytyrë

Uthulla e mollës maska ideale për puçrrat në fytyrë

Uthulla e mollës është një produkt ideal që mund të përdoret për të kuruar një [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari