Jasharaj: Mos u talllni me mësimdhënësit

Jasharaj: Mos u talllni me mësimdhënësit

Duket se mësimdhënësit e kanë pritur keq deklaratën e ministrit të Financave, Avduallah Hoti, i [...]

Kallashi flet sot si e ndau deputetin Taulant Balla nga gruaja

Kallashi flet sot si e ndau deputetin Taulant Balla nga gruaja

Express ka realizuar një videointervistë ekskluzive me Donjeta Kosumin, e njohur me emrin artistik si [...]

Gundogan nuk rinovon me Borussia Dortmund

Gundogan nuk rinovon me Borussia Dortmund

Borussia Dortmund konfirmon se mesfushori Ilkay Gundogan nuk do ta rinovojë kontratën, duke i hapur [...]

Del totalisht nudo Nina, modelja daneze që po çmend Amerikën (Foto +18)

Del totalisht nudo Nina, modelja daneze që po çmend Amerikën (Foto +18)

Nina Agdal është vetëm 23 vjeç por është kthyer tashmë në një ndër femrat më [...]

Serbia, me platformë të re për Kosovën

Serbia, me platformë të re për Kosovën

Kryetari i Serbisë, Tomislav Nikolliq, ka paralajmëruar se në fillim të muajit maj do ta [...]

Belgjikë, ndërron jetë lojtari i Lokeren, Gregory Mertens

Belgjikë, ndërron jetë lojtari i Lokeren, Gregory Mertens

Zi në futbollin belg. 24-vjecari Gregory Mertens ndërroi jetë pak orë pasi humbi ndjenjat në [...]

Mustafa me 5 ministra në Gjilan, premton rritje të buxhetit për Komunën (Foto)

Mustafa me 5 ministra në Gjilan, premton rritje të buxhetit për Komunën (Foto)

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, i shoqëruar nga ministrat, Imet Rrahmani, Lutfi Zharku, [...]

KI KUJDES! Ky është pozicioni më i rrezikshëm seksual

KI KUJDES! Ky është pozicioni më i rrezikshëm seksual

Kur bëhet fjalë për seksin të gjithë meshkujt kërkojnë të eksperimentojnë. Por këto eksperimente mund të [...]

Arban Abrashi: Opozita është joserioze, ne do ta çojmë deri në fund mandatin

Arban Abrashi: Opozita është joserioze, ne do ta çojmë deri në fund mandatin

Arban Abrashi është Ministër i Punës dhe i Mirëqenies Sociale. Është edhe Zëdhënës i Qeverisë. [...]

‘Meçi i shekullit’ mund të dështojë

‘Meçi i shekullit’ mund të dështojë

Ndeshja e “shekullit” midis dy boksierëve më në zë të momentit mund të dështojë. Trajneri i [...]

Edhe një hap afër pranimit të Kosovës në OKB

Edhe një hap afër pranimit të Kosovës në OKB

Nëse dëshirojnë të hyjnë në Bashkim Evropian (BE), Prishtina dhe Beogradi janë të obliguar të [...]

Jep dorëheqje ambasadori Naim Malaj

Jep dorëheqje ambasadori Naim Malaj

Ambasadori Malaj ka shërbyer në ambasadën e Kosovës në Bernë që prej shtatë vjetësh. Ende nuk [...]

Kjo ështa vajza me dy vagina (Foto)

Kjo ështa vajza me dy vagina (Foto)

Një yll në YouTube, e cila është bërë e famshme për këshillat që jep ndaj [...]

Ish-prokurori i Tribunalit Geoffrey Nice: Ka pasur pazare e presione në rastin Haradinaj

Ish-prokurori i Tribunalit Geoffrey Nice: Ka pasur pazare e presione në rastin Haradinaj

Ka pasur pazare e presione në Tribunalin e Hagës. Kështu është shprehur për javoren NIN [...]

E do rrogën më të madhe? Bëj më shumë seks me partnerin!

E do rrogën më të madhe? Bëj më shumë seks me partnerin!

Së paku kështu thuhet në një hulumtim të paradokohshëm të Universitetit Anglia Ruskin në Angli, [...]

500 mln Euro për Milanin, Berlusconi vendos sot

500 mln Euro për Milanin, Berlusconi vendos sot

Sot mund të jetë një ditë vendimtare për Milanin. Në vilën e Berlusconit në Arcore [...]

Iku për t’u palluar me komshiun, sa harroj fëmijët në…

Iku për t’u palluar me komshiun, sa harroj fëmijët në…

Crystal Russo (24), nga Florida e SHBA-së, i kishte lënë vetëm në shtëpi tre fëmijët [...]

Inzaghi drejt shkarkimit, Brocchi në pritje

Inzaghi drejt shkarkimit, Brocchi në pritje

Lamtumira në këtë moment nuk është më edhe aq e vështirë. Pippo Inzaghi është vetëm [...]

Cila është procedura e kërkesës për azil?

Cila është procedura e kërkesës për azil?

Në Gjermani aktualisht paraqiten kaq kërkesa për azil sa nuk janë paraqitur prej kohësh. Cilat [...]

Burime të luftëtarëve të huaj: Kosova, Bosnja, Shqipëria dhe Maqedonia

Burime të luftëtarëve të huaj: Kosova, Bosnja, Shqipëria dhe Maqedonia

“Ballkani Perëndimor është një burim thelbësor i luftëtarëve të huaj që luftojnë në Siri dhe [...]

Rrahim Pacolli: Kisha “serbe” në Prishtinë të shndërrohet në kishë ortodokse shqiptare

Rrahim Pacolli: Kisha “serbe” në Prishtinë të shndërrohet në kishë ortodokse shqiptare

Rrahim Pacolli u ka propozuar institucioneve të Kosovës që kisha “serbe” në Prishtinë të shndërrohet [...]

I arrestuari në MTI Blerim Sokoli është Drejtor i Metrologjisë

I arrestuari në MTI Blerim Sokoli është Drejtor i Metrologjisë

Gazeta Express merr vesh se njëri nga zyrtarët e arrestuar në MTI në lidhje me [...]

Televizioni publik starton një shou real seksi (Foto +18)

Televizioni publik starton një shou real seksi (Foto +18)

Për herë të parë do të startojë në verë në Gjermani një program në televizionin [...]

Ekskluzive: Serbia bëhet gati t’i shkatërroi prodhuesit kosovar (DOK)

Ekskluzive: Serbia bëhet gati t’i shkatërroi prodhuesit kosovar (DOK)

Rritja e kompanive kosovare në fushën e prodhimeve e ka shqetësuar shtetin serb deri në [...]

Thirrja e kryeministrit Mustafa nuk e ndali grevën

Thirrja e kryeministrit Mustafa nuk e ndali grevën

As thirrja e kryeministrit të Qeverisë së Kosovës, Isa Mustafa, nuk i ka bindur mësimdhënësit [...]

Sot miratohet MSA-ja

Sot miratohet MSA-ja

Sot Komisionin Evropian (KE) do të miratojë Marrëveshjen e Stabilizim Asocimit (MSA) për Kosovën. Pas këtij [...]

Pacolli: PDK e LDK, s’kanë vizion

Pacolli: PDK e LDK, s’kanë vizion

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli nuk është i kënaqur me punën e koalicionit qeverisës PDK-LDK. Sipas [...]

Vazhdon sot punimet Takimi i shtatë ndërparlamentar Parlamenti Evropian – Kosova

Vazhdon sot punimet Takimi i shtatë ndërparlamentar Parlamenti Evropian – Kosova

Sot në Strasburg zhvillon punimet sesioni i dytë i Takimit të shtatë ndërparlamentar Parlamenti Evropian [...]

Ribery nuk rikthehet te Franca

Ribery nuk rikthehet te Franca

Franck Ribery nuk ka ndërmend të bëjë prapakthehu në vendimin për të mos luajtur për [...]

I dyshuari i dyfishtë, Enver Hasani

I dyshuari i dyfishtë, Enver Hasani

Kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani, do të merret në pyetje muajin tjetër lidhur me [...]

Shikoni një nga rrugët më të frikshme në botë

Shikoni një nga rrugët më të frikshme në botë

Duket si një kodër e madhe mbi të cilën është ndërtuar një rrugë, por në [...]

Samsung publikoi rezultatet financiare për tremujorin e parë të 2015-ës

Samsung publikoi rezultatet financiare për tremujorin e parë të 2015-ës

Samsung publikoi rezultatet e saj financiare për tremujorin e parë të vitit 2015. Kompania ka [...]

Policia do të përdorë dron për të gjetur njerëzit e humbur

Policia do të përdorë dron për të gjetur njerëzit e humbur

Dronët janë mjete shumë të nevojshme, sidomos nëse je ushtar dhe të duhet të kontrollosh [...]

Hakohen uebsajti i Tesla-së dhe llogaria në Twitter

Hakohen uebsajti i Tesla-së dhe llogaria në Twitter

Nuk ka uebsajt ose llogari që nuk sulmohet kur është e lidhur me internetin, edhe [...]

Bojaxhiut i doli boja

Bojaxhiut i doli boja

Andi Bushati Megjithë suksesin e papritur të dorëzimi të dyfishit të nënshkrimeve që i duheshin për [...]

Bleona: Më shanin që kur isha e virgjër, e jo më tani që jam…. (FOTO)

Bleona: Më shanin që kur isha e virgjër, e jo më tani që jam…. (FOTO)

Ka marrë leksione marketingu dhe mode për të krijuar një brand të vërtetë me emrin [...]

Mësuesi filmohet me nxënësen 16 vjeçare (Foto/Video)

Mësuesi filmohet me nxënësen 16 vjeçare (Foto/Video)

Është pushuar nga puna një mësues në Kinë i cili u filmua duke kryer marrëdhënie [...]

Vallëzoi e zhveshur në ballkon, bie nga kati i nëntë (Video, +18)

Vallëzoi e zhveshur në ballkon, bie nga kati i nëntë (Video, +18)

Në qetësinë e mëngjesit, kishte zgjedhur ballkonin, ku vallëzonte dhe përdridhej e zhveshur. Beatriz de Oliveira [...]

Ka kush ia heq brekët Kallashit (Foto)

Ka kush ia heq brekët Kallashit (Foto)

Kërcimtarja erotike Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi ka hequr rrobat komplet. Ajo në disa [...]

Këshilla kundër krizave të alergjisë gjatë natës

Këshilla kundër krizave të alergjisë gjatë natës

Periudhë pranvere, periudhë alergjie. Mund të bëhet shumë e vështirë për të menaxhuar alergjinë sezonale [...]

“Është mirë të jesh rrot kurve”(Foto)

“Është mirë të jesh rrot kurve”(Foto)

Charlie XCX ka qejf t’i thotë gjërat troç. “Të jesh k*rvë është maksimumi”, ka thënë ajo [...]

“Christian Grey” zgjidhet mashkulli më seksi në botë, vajzat duhet ta dinë pse (Foto)

“Christian Grey” zgjidhet mashkulli më seksi në botë, vajzat duhet ta dinë pse (Foto)

Atij i janë shpaguar skenat seksi në filmin 50 Shades of Grey. Jamie Dornan është [...]

Juventusi i sigurt drejt titullit (VIDEO)

Juventusi i sigurt drejt titullit (VIDEO)

“Zonja e vjetër” ka vazhduar me fitore në rrugën drejt titullit duke mposhtur Fiorentinën me [...]

Bën seks me të fejuarën e shokut, e kapin mat (Video)

Bën seks me të fejuarën e shokut, e kapin mat (Video)

Një video hard po bën namin në Napoli, përmes smartphone-ve. E ka xhiruar një djalë me [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari