ZTE Nubia Z7 Max: Pics (MWC 2015)

E publikuar: 08/03/2015 21:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

ΖΤΕ Nubia Z7 Max është “i madhi” i familjes së Nubia Z7, pasi bëhet fjalë për një për përdoruesit që nuk e kanë problem të mbajnë një “bishë” të vogël në duar. Nubia Z7 Max është një pajisje që disponon ekran 5.5 inç me rezolucion Full HD, 2GB RAM,32GB storage dhe është e ndërtuar me material plastik.

Ndër të tjera Nubia Z7 Max disponon kamerë të pasme 13 MP dhe kamerë frontale 5 MP, inkorporon Android 4.4 KitKat, që është i disponueshëm me UI Nubia 2.5. Gjithashtu modeli «Max» disponon bateri me kapacitet 3100mAh, që me siguri do të përmbushë nevojat përdorim të mjaftueshëm.

ZTE-Nubia-Z7-Max_1-640x1137ZTE-Nubia-Z7-Max_2-640x360