Zhduket një vajzë në Ferizaj

E publikuar: 05/12/2023 09:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Policia njofton se një vajzë nga qyteti i Ferizajit është raportuar e zhdukur.

Ajo u paraqit si e zhdukur nga babai i saj, i cili tha se nuk di asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti nën hetime.

“Rr. Hamdi Bucaliu, Ferizaj 01.12.2023-17:00. Me datë 04.12.2023 ankuesi kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti duke u hetuar.”