Xhensila e Big Brother: Po, kam bërë sex anal, ja si u ndjeva… (Video)

E publikuar: 24/09/2016 16:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ish banorja simpatike e ‘Big Brother’ ka qenë e ftuar në emisionin ‘Intervew’ në Intv.

Ndër pyetjet më të sikletshme që asaj i janë bërë kaë qenë rreth seksit. Më qartë, a e kishte provuar Xhensila seksin anal? Ajo e ka pranuar dhe ka pranuar edhe faktin që ishte shumë i dhimshëm.