Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

E publikuar: 09/12/2023 21:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Është publikuar edhe videoja e momentin kur Granit Plava hyn në restorantin ku po darkonte Naim Murseli, Liridona Ademaj dhe dy fëmijët e tyre, pak para ekzekutimit të Liridonës.

Video është publikuar nga Sinjali.