Video/ Të rinjtë futin në kafiteri demin – e lidhin në banak

E publikuar: 01/11/2023 15:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Në Manjaçe të Bosnje e Hercegovinës është regjistruar një skenë e pazakontë brenda një kafiteri, ku një grup të rinjsh kishin futur një dem brenda lokalit.

Videoja e kësaj skene të pazakontë është publikuar në faqen Novi Grad në Facebook, me mbishkrimin ku zbulohet lokacioni se ku është regjistruar videoja.

“Rasti nga Manjaçe. Futën demin Jabllan në kafiteri/restorant dhe e lidhën në banak. Kjo ndodhë vetëm tek ne”, thuhet përbri videos.

Kjo ngjarje e pazakontë ka tërhequr vëmendjen e opinionit e në veçanti të përdoruesve të rrjeteve sociale, e shumë filluan të tallen.

“Ju lumtë, demi ka nevojë të dal pak”, “çfarë pinë demi do t’i paguaj unë”, ishin disa prej komenteve. /Telegrafi

VIDEO