Vendosë Reali, do ta rikthej të huazuarin

E publikuar: 14/03/2015 10:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Real Madridi ka marrë vendim për të ardhmen e Casemiros. Talenti brazilian pas huazimit te Porto do të rikthehet në skuadrën e parë të Realit.

Zyrtarët e skuadrës madrilene janë shumë të kënaqur me paraqitjet e Casemiros dhe se kjo gjë do të shpaguhet me rikthimin e tij në skuadër.

Casemiro ka shënuar gola të rëndësishëm për Porton, disa prej tyre spektakolarë duke bindur Realin se ka cilësi të mëdha.
Casemiro do të jetë zëvëndësim i Illarramendit dhe Khediras në mesfushën e Realit./Indeksonline/