Varrosen edhe dy të vrarët e tjerë në Prizren [FOTO]

E publikuar: 10/03/2015 16:24
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Sapo janë varrosur edhe dy të vrarët e tjerë të vrasjes së para dy ditëve në Prizren.

Viktimat Ferdi Shishko dhe Bilgin Ersoy, janë varrosur në orën 15:00 në “Varrezat e Myslimanëve”, në Prizren.

Ndërkohë njëri nga dorasit është dorëzuar në polici dhe e ka pranuar fajësinë.


Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/varrosen-edhe-dy-te-vraret-e-tjere-ne-prizren-foto-85955/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright