U largua vajza nga shtëpia prej 4 nëntorit, por vetëm nga dje raportohet si e zhdukur në polici

E publikuar: 17/11/2023 10:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një vajzë nga Peja është zhdukur nga shtëpia e saj më 4 nëntor dhe ende nuk është kthyer.

Rasti është raportuar vetëm dje, nga familjarët ditën e djeshme.

“Pejë / 04.11.2023. Më 16.11.2023 ankuesja kosovare ka raportuar në polici se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti në hetime”, thuhet në njoftimin e PK-së.