Tifozi futet në fushë, ia vendos plisin Granit Xhakës (VIDEO)

E publikuar: 18/11/2023 23:34
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kosova dhe Zvicra kanë luajtur baras me rezultat 1-1, në sfidën e luajtur në “St Jakobs-Park” në qytetin e Bazelit, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikueset e Euro 2024.

Për Zvicrën shënoi Vargas, e Hyseni për Kosovën.

Një tifoz ia vendos plisin Granit Xhakës teksa u fut në fushë.

Ai largohet nga sigurimi.