Tifozët: Ronaldo jashtë formacionit

E publikuar: 09/03/2015 19:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Tifozët e Real Madridit nuk ndjehen të lumtur me paraqitjet e fundit nga ana e Cristiano Ronaldos.

Në një sondazh nga gazeta spanjolle, AS rreth 32% votuan që Cristiano Ronaldo të largohet nga formacioni i Ancelottit. Sondazhi kishte të bëj vetëm me treshen e famshme BBC dhe tifozët votuan: 1. Bale 46% 2. Cristiano Ronaldo 32% 3. Karim Benzema 21%, pra që të largohen nga XI startuese