Super përmbysje, Krasniqi e Rrahmani shënojnë për Rapidin

E publikuar: 20/04/2024 21:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Rapidi i Bukureshtit e ka përmbysur rezultatin ndaj FCSB dhe tani po avancojnë 1:2.

E përmbysja ishte e gjitha e kosovarëve.

Fillimisht Ermal Krasniqi barazoi shifrat në minutën e 12-të.

E katër minuta më pas, Albion Rrahmani shënoi për përmbysjen e madhe.