Skandal: Bastet e bëjnë serb Krasniqin! (FOTO)

E publikuar: 21/03/2015 21:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Derisa Haxhi Krasniqi nëpërmjet Gjermanisë po mundohet t’ua sjell shqiptarëve titullin e kampionit të botës, dhe me plot gojë thotë se dëshiron me zemër e shpirt t’i bëjë krenarë shqiptarët, kompanitë e basteve ia kanë huq krejtësisht kombësisë e shtetësisë së tij, shkruan Zëri.

Veprimi i tyre është skandaloz, pasi e nacionalitetin ia kanë shkruar “SRB”, që do të thotë Serbia. /Zëri

Image