Si “50 hijet…”, filmohen duke bërë seks në muze (Video)

E publikuar: 07/03/2015 18:32
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kamerat e sigurisë së një muzeu kanë kapur një çift që tentoi të imitonte skenat e filmit “50 hijet e Greit”.

Çifti ishte fshehur në një tualet të muzeut dhe pasi kishin ikur të gjithë nisën eksperimentin e tyre seksual.

Ata ishin të zhveshur kur ra alarmi dhe duke provuar pozicionet e para në film.

Nga ardhja e rojeve të sigurisë ata ia kanë mbathur thuajse nudo nga muzeu.

Nuk ka qenë ndoshta vendi më i mirë për eksperimentin e tyre erotik.