Shpërthen Ibrahimovic: Franca është shtet m*ti

E publikuar: 15/03/2015 21:23
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Humbja 3:2 nga Bordeaux e ka nervozuar shumë Zlatan Ibrahimovicin. Por, për këtë humbje ai e fajëson gjyqtarin.

Sulmuesi suedez ishte autori i dy golave për skuadrën e tij, por vendasit ishin më të saktë dhe fituan me rezultat të ngushtë. ”Kam 15 vite që luaj futboll dhe asnjëherë nuk kam parë një gjyqtarë të tillë. PSG-ja nuk e meriton këtë vend”, vazhdoi më tej ai duke kritikuar jashtëmase shtetin e Francës./veqsport.com/