Shota Baraliu burrin e do më të ri se vet – “S’jam unë motër medicinale me jep kokrra tensioni”

E publikuar: 21/07/2022 16:42
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Të ftuar në emisionin e verës në T7, “Era Verë”, aktorja Shota Baraliu dhe Visar Dërmaku, kanë prekur tema interesante dhe kanë krijuar të qeshura në studio. Madje, aktorja ka treguar edhe detaje për jetën e saj personale. Ajo se është beqare, ndërkohë që burrin e do më të ri se vet dhe ka disa kërkesa nga ai.

“Mami m’ thotë ty deri sa të shoh në kerr të nuses e del prej shpije, nuk të besohet”, tha Shota.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!