‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

E publikuar: 06/06/2022 00:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Beba Rexha,, ka zbuluar sekretin e saj të bukurisë.

31 vjeçarja e ka treguar rutinën e saj në një video për Vogue.

Fytyrës i kushton kujdes të veçantë, duke nisur nga pastrimi i fytyrës si dhe produktet që i përdorë.

Gjithashtu, ajo zbuloi edhe një sekret me të cilin do t’i “shpëtoj” vajzat që vuajnë nga rrathët e zi të syve.

“Unë përdorë një korrektor i cili quhet “Shape Tape nga Tarte”, tha ajo teksa tregoi se si e aplikon produktin.

Më poshtë keni videon e plotë si dhe mund të shihni sesi kujdeset Bebe për fytyrën e saj.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!