Sa e bukur është bërë Big Mama (Foto)

E publikuar: 05/12/2017 01:30
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Linjat e saj të reformuara u bënë subjekt i postimeve të Bigit, e me të cilat edhe e siguron një vend në medie si shumica e kolegeve të saj.

Bigi së fundi po bën bujë edhe me veshjet e saj interesante në skenë dhe jo vetëm.

Ajo në përditshmërinë e saj ka krijuar një stil të veçantë të lakmuar nga shumë femra. Një pallto e gjatë dhe disa çizme jo të zakonshme ishin zgjedhja e saj./OraInfo