Ronaldo largohet nga shtëpia e Big Brother, duke hequr dorë nga çmimi i madh

E publikuar: 21/01/2023 23:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Publiku vendosi të largojë nga shtëpia e Big Brother Vip, Ronaldon.

Luizi, Olta, Efi, Ronaldo dhe Kristi ishin 5 nga banorët që dolën në nominim që javën e kaluar. Por nominimi u shty për shkak të daljes së Kejvinës