Ronaldo kapet “mat” nga pastruesja ne hotel (Video)

E publikuar: 09/07/2017 13:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ylli portigez, Cristiano Ronaldo është bërë sërish protagonist dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Kësaj here, sulmuesi i Realit shihet në një video të postuar në “Youtube”, teksa një pastruese e hotelit e fotografon me të brendshme në korridor pasi ky i fundit ka harruar derën kyçur.

Sigurisht që gjithcka ka të bëjë me një spot publicitar, të veshjeve të brendshme për meshkuj e firmës së njohur që disponohet nga sulmuesi i Real Madrid, “CR7”. Videoja është përhapur me shpejtësi të madhe në internet.

Gatimet tona pjekën në prush, prandaj edhe janë më të shijshme!

Posted by Pep's Taverna on Tuesday, April 28, 2020