Ronaldo humb penalltinë, shpërthen në lot

E publikuar: 01/07/2024 23:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Cristiano Ronaldo, nuk arriti të shënonte gol gjatë penalltisë, në fund të pjesës së parë të minutave shtesë të lojës.

Ai pas kësaj shpërtheu në lot.

Rezultati vazhdon të jetë ende 0-0, në ndeshjen mes Portugalisë dhe Sllovenisë.