Rita Ora e mrekullueshme në versionin akustik të këngës “You For Me”

06.08.2021 18:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rita Ora e mrekullueshme në versionin akustik të këngës “You For Me”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, këtë verë solli një këngë ritmike verore në bashkëpunim me DJ-në e njohur, Sigala.

Kënga me titull “You For Me” është shndërruar menjëherë në një nga hitet më të hovshme të kësaj vere, veçanërisht në Mbretërinë e Bashkuar.

Duke pasur parasysh mikpritjen dhe suksesin që i është dhuruar kësaj kënge, Rita vendosi që për fansat të publikojë edhe versionin akustik.

Ajo u shfaq në një video muzikore të xhiruar në një kopsht, duke kënduar e vetme shoqëruar nga një pianiste.

E veshur me një fustan të verdhë dhe elegant, 30-vjeçarja është dukur tejet tërheqëse ndërkohë që interpretonte versionin akustik të hitit të saj më të fundit.

“Është këtu! Versioni akustik është i juaji”, shkroi Rita në një video të shpërndarë me fansat e saj në Instagram.

Rita përndryshe ka qenë mjaft aktive gjatë këtij viti në muzikë, duke publikuar një mini-album në fillim vit me katër këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku dhe tani me bashkëpunimin me DJ-në e njohur britanik. 

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gazetarja e njohur rrefeu për dhunën në familje, burri që e rrahu e viziton në Big Brother

Gazetarja e njohur rrefeu për dhunën në familje, burri që e rrahu e viziton në Big Brother

Fjalimi përmbyllës i kryetarit Alban Hyseni:

Fjalimi përmbyllës i kryetarit Alban Hyseni:

Haziri: Kompania ABC Design shembulli më i mirë i rritjes së punësimit gjatë kohës së pandemisë

Haziri: Kompania ABC Design shembulli më i mirë i rritjes së punësimit gjatë kohës së pandemisë

Bizneset, përkrahëse të ndryshimit të qeverisjes lokale

Bizneset, përkrahëse të ndryshimit të qeverisjes lokale

Haziri zhvillon takim me aktorët e Teatrit të Gjilanit: Kalendari i shfaqjeve na ka bërë krenarë të gjithëve

Haziri zhvillon takim me aktorët e Teatrit të Gjilanit: Kalendari i shfaqjeve na ka bërë krenarë të gjithëve

Pekin 2022/ Stadiumi “Capital” gati për eventet e provës

Pekin 2022/ Stadiumi “Capital” gati për eventet e provës

Arjola Demiri rrëfen historinë rrëqethëse kur abortoi binjakë: I thash mjekut aman mi hiq

Arjola Demiri rrëfen historinë rrëqethëse kur abortoi binjakë: I thash mjekut aman mi hiq

Vëmendje e veçantë për të moshuarit

Vëmendje e veçantë për të moshuarit

Taksistët e komunës tonë, përkrahës të ndryshimit!

Taksistët e komunës tonë, përkrahës të ndryshimit!

Luta e Shpresa marrin mbështetje të jashtëzakonshme nga gratë e Lladovës

Luta e Shpresa marrin mbështetje të jashtëzakonshme nga gratë e Lladovës

Barazi për të gjitha komunitetet

Barazi për të gjitha komunitetet

Dheu i Bardhë vulosi fitoren plebishitare të Lutfi Hazirit më 17 tetor

Dheu i Bardhë vulosi fitoren plebishitare të Lutfi Hazirit më 17 tetor

Ofertat më të reja në Conad Kosova, Super zbritje deri në -50%

Ofertat më të reja në Conad Kosova, Super zbritje deri në -50%

Kosova humb ndaj Gjeorgjisë

Kosova humb ndaj Gjeorgjisë

Vlora Çitaku në Prizren:Prizrenasit kanë nevojë për një menaxher të suksesshëm si Shaqir Totaj

Vlora Çitaku në Prizren:Prizrenasit kanë nevojë për një menaxher të suksesshëm si Shaqir Totaj

Vizoni dhe idetë e përbashkëta, i paraprijnë bashkëpunimit me “Listën Guxo”

Vizoni dhe idetë e përbashkëta, i paraprijnë bashkëpunimit me “Listën Guxo”