Puthje pasionante në mes Fatmir Limajt dhe bashkëshortes së tij (Foto)

E publikuar: 10/12/2016 21:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Lideri i NISMA për Kosovën siç duket është mjaft i lumtur me bashkëshorten e tij Arlinda Balaj.

Arlinda në rrjetin social Facebook ka publikuar një fotografi në të cilën tregon se sa shumë dashuri i dhuron bashkëshorti i saj Fatmir Limaj, shkruan GazetaBlic. Një puthje plotë ndjenja dashurie dhuron Limaj për bashkëshorten e tij bukuroshe, të paktën ashtu shihet në fotografinë e publikuar.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!