Polici i hoqi brekët dhe më pas…… (Video)

E publikuar: 17/03/2015 12:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kjo çfarë këta policë u kanë bërë këtyre dy femrave në SHBA nuk është aspak e hijshme. Njëra prej tyre kishte dalë për të vrapuar dhe është ndalur nga policia për shkak se ka kaluar rrugën jo në vijat e bardha.

Përveç asaj ajo është lidhur ne pranga, dhe është detyruar që të qëndroj ulur për shumë kohë. Ndërkohë që edhe më keq e kishte pësuar një tjetër vajzë.

Ajo është kapur me forcë dhe është futur në veturën e policisë derisa bërtiste “Më lëshoni, do të paguaj tiketën vetëm më lëshoni”.

Sjellja e policisë në SHBA, është kritikuar vazhdimisht ditëve të fundit ku si pasojë pati disa të pastrehë që u vranë e të cilët ishin të paarmatosur.

/Zeri/