Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

17.06.2022 00:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Tashmë ka një kapitull të ri në sagën e ndarjes midis Shakiras dhe Gerard Pique, megjithëse nuk ka të bëjë fare me marrëdhënien e tyre.

Një raport në El Periodico de Catalunya thotë se mbrojtësi i Barcelonës ka gjetur një të dashur të re, një femër 22-vjeçare, emri i të cilës fillon me shkronjën C (porse nuk është treguar identiteti i saj).

Dy javë më parë gazetaret Laura Fa dhe Lorena Vazquez thanë se marrëdhënia e tyre “ishte më e veçantë nga sa e imagjinonim fillimisht”.

Në podkastin e tyre më të fundit ‘Mamarzzis’, Fa dhe Vazquez thanë: “Pique dhe shoqja e tij e veçantë janë parë me pasion për njëri-tjetrin në orët e para të mëngjesit të të enjtes në një qytet në bregdetin katalunas”.

Besohet se dyshja janë parë së bashku pas mesnate në veturën e futbollistit (rreth orës 1:00), diçka që u konfirmua nga dy gazetaret, por edhe nga burime të tjera.

“Rrethi i saj dëshiron ta mbrojë atë. Po ashtu, edhe Pique shpjegoi. Ne nuk e dimë natyrën e marrëdhënies, por e dimë se është mjaft e rëndësishme për lojtarin saqë nuk është fshehur të mos shihen së bashku. Kjo na bën të mendojmë se marrëdhënia do të ecë përpara”, kanë thënë gazetaret.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Kurti përcjell për në Algjeri sportistët kosovarë që marrin pjesë në Lojërat Mesdhetare

Kurti përcjell për në Algjeri sportistët kosovarë që marrin pjesë në Lojërat Mesdhetare

Çmimet e veturave të përdorura: Këto janë 10 modelet më të kërkuara në tregun gjerman

Çmimet e veturave të përdorura: Këto janë 10 modelet më të kërkuara në tregun gjerman

Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor

Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor

Nis punën kompjuteri më i fuqishëm në Evropë – Lumi kushtoi 200 milionë euro

Nis punën kompjuteri më i fuqishëm në Evropë – Lumi kushtoi 200 milionë euro

Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë

Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?

Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013

Atletja shqiptare shpallet Kampione Ballkani me rekord

Atletja shqiptare shpallet Kampione Ballkani me rekord

Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri

Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri

Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?

Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?

Vlera e Bitcoin bie nën 20 mijë dollarë

Vlera e Bitcoin bie nën 20 mijë dollarë

Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata

Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata

Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit

Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit

Snapchat po punon në një abonim me pagesë – mund ta shihni se kush i ka shikuar ‘storjet’ më shumë se një herë

Snapchat po punon në një abonim me pagesë – mund ta shihni se kush i ka shikuar ‘storjet’ më shumë se një herë