Përlotet Beatrix, tregon veprimet e saj të radhës

E publikuar: 25/04/2022 21:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, kohëve të fundit ka qenë tejet e komentuar në mediat online.

Si gjatë ‘BBV’ poashtu edhe pas daljes, emri i saj ka bërë bujë.

Përmes një video në llogarinë e saj në Instagram, Trixa mes lotësh tregoi sesi është mallkuar ajo dhe familja e saj.

Gjithashtu shtoi se çdo portal qe bullizon do përpallet me pasoja ligjore./InfoSot/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!