Pellegrini: Duhet të vazhdojmë të luftojmë

E publikuar: 15/03/2015 13:51
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Trajneri i Manchester Cityt, Manuell Pellegrini ka deklaruar se skuadra e tij duhet të vazhdojë të luftojë pavarsisht humbjes nga Burnley.

”Kur ju keni shanse matematike atëherë duhet të vazhdoni të luftoni” ”Gjëja më e rëndësishme mbetet të besojmë, të i fitojmë ndeshjet e ardhshme dhe pastaj do të shohim në fund të sezonit se ku do të përfundojmë”, tha trajneri kilian./veqsport.com/