Pas 12 vitesh, Ledri Vula e Ghetto Geasy bëhen bashkë për hitin e vitit

E publikuar: 24/03/2024 21:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Dy artistët e hip-hopit, Ledri Vula dhe Getoar Selimi po vijnë me një duet.

Lajmin e konfirmuan vetë artistët me një postim në Instagram.

Ende nuk kanë dhënë ndonjë detaj më shumë rreth projektit.

Ky bashkëpunim po vjen pas 12 vitesh.