Nuk pritej kjo nga Fero: Do të filloj një emision në muajin maj

E publikuar: 26/03/2024 21:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Feronit Shabani, i njohur më emrin artistik Fero, ka paralajmëruar diçka të re. Ai do të nis një “podcast”, dhe do të jetë në rolin e prezantuesit.

“Pasi që vazhdojnë ende dhe merren më jetën time dhe përfitojnë njëkohësisht që një kohë të gjatë prej emrit tim, kam vendos më e hap një emisionin tim (Podcast), ku do të adresohet gjithçka”, ka shkruar Fero

“Në muajin Maj do vim më shumë surpriza, përkundrazi figurat publike i mirëpres në emisionin tim. Tema interesante”, ka shkruar më tej ai në ‘InstaStory’.